Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 6. 11. 2013

Vojenská nemocnice Olomouc zvýšila zabezpečení a dostupnost dat

Vojenská nemocnice Olomouc zavedla nová datová pole IBM Storwize V7000. Ta slouží jako centrální úložiště pro veškerá nemocniční a provozní data. Nová disková pole se vzájemně zrcadlí a v datové architektuře nemocnice pak nad nimi pracuje ještě virtualizované prostředí. Kromě toho byla instalována i nová pásková knihovna pro bezpečné zálohování a archivaci dat spolu s příslušným softwarem – Tivoli Storage Manager. Nemocnice má díky řešení IBM veškerá klíčová data uložena na dvou místech se synchronní replikou. V případě havárie (například elektřiny nebo plynu) jedné ze serveroven, při níž by ji bylo nutné odstavit, může nemocnice velmi rychle přejít na provoz té záložní. Díky rychlému subsystému ukládání se zároveň zvyšuje dostupnost aplikací pro koncové uživatele.Implementovaná technologie diskových polí zároveň umožnila zahrnout do virtuálního prostředí nové klíčové systémy, které do té doby potřebovaly samostatnou infrastrukturu. Zvýšila se tak bezpečnost a snížily provozní náklady. Systém pro zálohování umožňuje z jediného řídícího centra zálohovat a archivovat data a dokáže obnovit data i v případě totální destrukce datacentra.

 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.