facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 4. 12. 2018

Vision změnil organizační strukturu, servis vede Jiří Panec

Dodavatel firemních informačních systémů Vision Praha mění organizační strukturu. Dosud separovaná oddělení servisu - olomoucké, pražské a slovenské - se sloučila do jednoho, jehož vedení se ujal Jiří Panec. Vedení jednotlivých regionálních teamů mají nadále na starosti projektoví manažeři Richard Weber (Morava) a Martin Netolický (Čechy). Podobná organizační změna se udála také v obchodě, všechny obchodníky z Čech a Moravy nyní vede ředitel firmy Petr Klapka.Jiří Panec nastoupil do společnosti Vision Praha s.r.o. v roce 2009 jako obchodník. Po dvou letech převzal vedení obchodu na pražské pobočce, kterou měl v roce 2017 celou na starosti na pozici ředitele divize Praha. První zkušenosti s informačním systémem Vision ERP získal již na svém předchozím působišti ve firmě ISA Praha, kde systém vybíral, zaváděl a později metodicky spravoval. Získal tak přehled v oboru i z pozice klienta. Na pozici obchodního ředitele rozšířil tým obchodníků a výrazně přispěl k získání nových významných klientů a dále zahájil systematické marketingové aktivity. Jiří Panec vystudoval obor Pozemní stavitelství na SPŠ Stavební v Praze.

Nový ředitel dále pokračuje v budování kolektivu konzultantů a zefektivňování firemních procesů. Změnil systém práce HOT-LINE a propojil týmy ze všech poboček tak, aby efektivně spolupracovaly. Vede také skupinu pro strategii vývoje, která stanovuje priority pro vývoj produktu v souvislosti s potřebami zákazníků, změnami v legislativě a současnými trendy.


 
  

- Inzerce -

Kde nás AI nahradí a kde nám bude pomáhat?

IT Systems 3/2023V aktuálním vydání IT Systems se věnujeme oblastem, které už od vzniku časopisu sledujeme jako naše prioritní témata. Jde o ERP systémy, kterým je věnována rozsáhlá příloha, a CRM řešení, která stále více ovlivňují technologie umělé inteligence. Zákaznickou zkušenost přebírají do rukou technologie. Chatboty a voiceboty získávají na síle a schopnostech.

  

- Inzerce -

Konference Digital Trust & Paperless 2023 nabídne aktuální témata, setkání s odborníky a zkušenosti z praxe

Letošní devátý ročník konference Digital Trust & Paperless 2023 se zaměří na aktuální témata z oblasti digitalizace byznys procesů, legislativy, elektronické identity, elektronického podepisování a dlouhodobé digitální důvěry.