Acronis
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 26. 5. 2020 - Zdeněk Gric

ViewSonic představuje desetibodový dotykový PCAP monitor TD2455

Společnost ViewSonic představila nový desetibodový dotykový monitor TD2455 s úhlopříčkou 24“. ViewSonic TD2455 využívá dotykovou technologii In-Cell Touch a disponuje sofistikovaným ergonomickým designem, který přináší lepší ovládání při spolupráce ve třídách nebo na dalších pracovištích vyžadujících produktivitu.Intuitivní dotykový displej nabídne bezproblémové používání s výbornou odezvou. Kreslit či psát na plochu monitoru může dokonce více uživatelů současně, a to jak pomocí prstů, tak i stylusů. Součástí balení monitoru je také lehký, optimalizovaný stylus, který je možné používat pro psaní poznámek, kreslení nebo pro další úkoly vyžadující větší přesnost než při psaní prsty. Displej je vybaven vstupem s nejnovějším USB 3.2 Typ-C, díky němuž se z monitoru stává výkonné centrum, které nabízí snadné připojení k PC, laptopu či zařízení s operačním systémem Chrome USB Typ C. Umožňuje také nabíjení, připojení audia a videa za použití jediného kabelu.

Monitor TD2455 je vybaven ergonomickým stojánkem s dvojitým kloubem, který umožňuje klopení a natočení monitoru tak, aby bylo jeho používání ještě pohodlnější. Robustní konstrukce umožňuje použít monitor v celé řadě různých prostředí a situací, v nichž pomůže podpořit interaktivitu. V nabídce je také volitelná sada pro připevnění Mini PC v kombinaci s nímž bude monitor ideálním koncovým zařízením virtuální desktopové infrastruktury (VDI).

Specifikace dotykového displeje TD2455:

  • 24palcový monitor s nativním rozlišením Full HD (1920x1080)
  • 10bodový projekčně kapacitní (PCAP) dotykový displej
  • Ergonomický design, SuperClear IPS panel a ultra tenký rámeček ze tří stran
  • USB 3.2 Type-C, DisplayPort a HDMI

Na českém trhu bude monitor TD2455 k dostání od července 2020 a výrobcem doporučená maloobchodní cena bude 11590 Kč.


 
Inzerce
  

- Inzerce -

Pozvánka na virtuální konferenci Acronis Cyber Protection Roadshow 2020

AcronisSvět ky­ber­ne­tic­kých hro­zeb se v pos­led­ních le­tech dra­ma­tic­ky změ­nil a zej­mé­na v pos­led­ních šes­ti mě­sí­cích. Tra­dič­ní sa­mot­ný an­ti­vi­rus a sa­mot­né zá­lo­ho­vá­ní již nej­sou schop­ny och­rá­nit pro­ti mo­der­ním hroz­bám. Or­ga­ni­za­ce, kte­ré mo­der­ni­zu­jí své eko­sys­té­my in­teg­ro­va­ný­mi bez­peč­nost­ní­mi nás­tro­ji ne­zís­ká­va­jí jen vyš­ší úro­veň za­bez­pe­če­ní, ale ta­ké niž­ší nák­la­dy a vyš­ší pro­duk­ti­vi­tu.

  

- Inzerce -

PLANTOUR Mobile

DIGITECHKaždý z nás se již setkal s kurýrem, který nám doručoval balíček. Ale řekněme si, kdo z nás věnoval pozornost malému přístroji, který má kurýr při ruce? Proč ho sebou má a k čemu ho používá?