facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 30. 6. 2009

Víceúčelové projektory Hitachi

Nová řada projektorů s high-endovými parametry a nízkými náklady na vlastnictví

Společnost Hitachi oznámila uvedení nové řady víceúčelových LCD projektorů, které spojují nízké celkové náklady na vlastnictví(TCO) s kvalitou obrazu a bohatou nabídkou funkcí, jaká je běžně k dispozici pouze v high-endových systémech. V jádru vylepšení v oblasti TCO u této modelové řady je nový Super Hybrid filtr, který má prodloužený čistící cyklus 6000 hodin. Životnost lampy v úsporném režimu byla rovněž prodloužena na stejnou dobu.


Altair - konference

Výborná kvalita obrazu je částečně výsledkem funkce aktivní clony, která umožňuje dosáhnout kontrastního poměru 2000:1. Vícerežimové a dynamické funkce clony stejně jako možnost vyrovnání gamma křivky poskytují perfektní obraz při prezentaci v jakémkoli prostředí, zvláště při jasném okolním světle nebo při promítání videí a multimediálních prezentací.

 

Všechny modely jsou vybaveny vestavěným 16W reproduktorem, takže často není nutné připojovat externí reproduktory. Přemostění zvukových vstupů přitom umožňuje ušetřit lampu projektoru v okamžiku, kdy je při prezentaci zapotřebí pouze zvuk. Bez ohledu na vybrané řešení ozvučení, skutečnost, že všechny modely pracují při nízké hlučnosti 29dB, zaručuje, že projektor sám o sobě nikdy nebude při prezentaci rušit.

 

Modelová řada se skládá ze čtyř projektorů, které jsou v mnoha ohledech značně kompatibilní s předchozími modely, včetně místa instalace a vzdálenosti od plátna. Modely CP-X2510E a CP-X3010E poskytují úroveň jasu 2600 a 3000 lumenů, modely CP-X2510EN a CP-X3010EN přinášejí další výhody síťové kompatibility. Kromě aktualizace softwaru důležitých a populárních funkcí monitoringu, řízení a kontroly mají tyto modely také schopnost centralizovaného hlášení, kdy informace o stavu všech projektorů připojených na síti lze sledovat přes webové rozhraní na jedné html stránce. Dokonce modely, které nejsou vybaveny pro připojení na síť, mohou být propojeny pomocí sériového portu RS232, a tak lze snadno zkopírovat jejich nastavení.

 

Nový systém obrazovkového menu využívá ikony, jež zjednodušují ovládání pro většinu uživatelů, přičemž zůstává zachován režim pokročilé volby nastavení, který vychází vstříc potřebám náročných uživatelů. Kromě populárních funkcí projektorů Hitachi, jakými jsou vlastní pojmenování vstupů, předvolby rozlišení, režimy promítání na černou nebo bílou tabuli a možnost změny frekvence IR dálkového ovládání, nové modely jsou také vybaveny funkcí zasílání zpráv, která umožňuje vysílání jednoduchých zpráv do všech projektorů v síti. Velkou výhodou v této kategorii je také funkce šablon.


 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.