facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 19. 11. 2015

Veeam otevírá v Praze výzkumné a vývojové středisko

Společnost Veeam Software, poskytovatel Řešení dostupnosti pro velké podniky (Availability for the Always-On Enterprise), oznámila rozšíření svých globálních aktivit vybudováním nového centra pro výzkum a vývoj (R&D Center) v Praze. Nové vývojové středisko bude pomáhat naplnit rostoucí očekávání více než 168 tisíců zákazníků společnosti po celém světě a je důkazem rostoucího podílu společnosti na trhu řešení pro dostupnost.



V roce 2015 Veeam získal více než 30 000 nových zákazníků po celém světě a zaznamenal konzistentní růst napříč všemi trhy; ve zprávě k 3. čtvrtletí 2015 byly oznámeny tyto výsledky:

  • 17% nárůst tržeb (26% při stálých cenách), v České republice růst o 29 % 
  • 86% nárůst tržeb vlajkového produktu Veeam Availability Suite Enterprise Plus edition
  • 49% nárůst tržeb všech edic Veeam Availability Suite
  • 23% nárůst objednávek v segmentu velkých podniků
  • 168 000 zákazníků ve 200 zemích: Počet platících zákazníků společnosti Veeam se zvýšil o 11 300 nových zákazníků ve 3. čtvrtletí 2015. Řešení společnosti Veeam týkající se dostupnosti nyní chrání téměř 10 milionů virtuálních strojů po celém světě.
  • Expanze na 34 500 ProPartnerů po celém světě: Závazek společnosti Veeam vůči kanálu i nadále přitahuje nové distributory řešení Veeam a jejich prodejce s přidanou hodnotou.
  • Růst počtu zaměstnanců: Veeam nyní zaměstnává 1 950 lidí po celém světě.

 
  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.

  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.