System4U
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 13. 5. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Unicorn Systems přináší na náš trh ERP řešení Aptean pro potravinářské firmy

Unicorn Systems se stala partnerem společnosti Aptean, která je výrobcem ERP řešení pro potravinářské firmy postavené na platformě Microsoft D365 Business Central. Společnost Unicorn Systems bude zajišťovat implementaci řešení Aptean a související služby v České republice a na Slovensku.„Jsme velmi rádi, že jsme uzavřeli partnerství se společností Aptean,“ říká Miroslav Hašek, ředitel produkčního streamu Unicorn Systems. „Aptean nabízí kvalitní řešení určená pro potravinářský průmysl a my se již těšíme na obchodní příležitosti, které nám vzájemná spolupráce na těchto trzích přinese.“

„Díky poptávce po svém specializovaném softwaru Aptean rychle expanduje na nové trhy. Těším se na užší spolupráci s týmem společnosti Unicorn Systems,“ prohlašuje Stuart Held, ředitel globálního odbytu společnosti Aptean.

Společnost Aptean je jedním z předních světových poskytovatelů softwaru pro potravinářský průmysl. Její řešení pro plánování podnikových zdrojů a řízení dodavatelských řetězců jsou navržena tak, aby uspokojila potřeby i velmi specializovaných výrobců a distributorů. Díky možnostem cloudového i on-premise nasazení je řešení firmy Aptean dostupné průmyslovým podnikům všech velikostí.

Produkty a služby společnosti Aptean využívá více než 6500 zákazníků z celého světa. Aptean sídlí v Alpharettě, v americké Georgii, a má pobočky na mnoha místech Severní Ameriky, Evropy, Asie i Tichomoří.


 
Sophos
  

- Inzerce -

Zlomte srdce hackerům

Sophos - Break a Hacker's HeartSpolečnost Sophos, dodavatel řešení kybernetického zabezpečení nové generace, připravila sérii odborných interaktivních webinářů, na kterých ve dnech 21. - 24. června nahlédnete za oponu simulovaného lovu hrozeb.

  

- Inzerce -

Digitalizace pomáhá rozvíjet miliardový byznys Prusa Research

Josef PrůšaInovátor na poli 3D tisku nemůže pandemické období označit za krizové. Naopak. Neví, co dřív. „Odhadli jsme včas vážnost situace, vytvořili si dostatečné zásoby a ještě víc posílili naši samostatnost. Digitalizace je toho všeho přirozenou součástí. Jedeme v ní už od začátku,“ říká Josef Průša, čerstvý držitel titulu Podnikatel roku v anketě Ernst & Young.