facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 15. 10. 2012

Unicorn přispěl k integraci trhu s elektřinou

Společnost Unicorn Systems dodala softwarové řešení pro propojení českého, slovenského a maďarského krátkodobého trhu s elektřinou. Zahájení obchodování úspěšně završilo projekt, který připravili národní regulátoři (ERÚ, ÚRSO, MEH), provozovatelé přenosových soustav (ČEPS, SEPS, MAVIR) a organizátoři trhů s elektřinou (OTE, OKTE, HUPX) České a Slovenské republiky a Maďarska. Propojení trhů přináší větší konkurenci, harmonizaci cen i stabilitu a bezpečnost v dodávkách elektřiny. Softwarové řešení dodané společností Unicorn Systems představuje centrální komunikační uzel mezi energetickými burzami a provozovateli přenosových soustav. Řešení bylo dodáno jako rozšíření obchodního systému Damas Energy společnosti SEPS s hlavním důrazem na spolehlivost a bezpečnost. Další přidanou hodnotou je otevřenost pro další trhy (například Polsko či Rumunsko) a připravenost na plynulé propojení s trhy v regionu západní Evropy, kde Unicorn Systems rovněž dodává obdobná řešení. 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

Helios
- inzerce -