facebook
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 19. 5. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Účetní systém FlexiBee lze nově propojit s řízením skladů Lokia

ABRA FlexiBee Uživatelé účetního systému ABRA FlexiBee mají nově snazší přístup k pokročilým nástrojům a funkcím pro řízení skladů. FlexiBee lze nově propojit se skladovým systémem Lokia od firmy Grit. O technickou stránku propojení se postarala integrační platforma Dativery.Propojením FlexiBee a Lokia dojde k tomu, že oba systémy spolu na dálku komunikují. Pokud tedy například uživatel ve FlexiBee zadá objednávku, Lokia automaticky přijme požadavek na vyskladnění zboží. Jakmile pak dojde k vychystání a expedici zboží, pošle Lokia do Flexibee informaci o změně stavu objednávky.

 Výhodou propojení je, že uživatelé v systému pracují stejně jako dříve. Obchodní zástupci nebo nákupčí dál používají FlexiBee, skladníci zase Lokia, systémy spolu jen vzájemně komunikují. „K synchronizaci dat mezi oběma systémy dochází každých 30 minut, takže data jsou stále aktuální,“ podotýká k tomu Adam Hauner, provozní ředitel Dativery.

Integrace systémů nejvíc pomůže těm uživatelům FlexiBee, kteří cítí, že jim skladové možnosti v základním systému přestávají stačit. FlexiBee je totiž od počátku vyvíjeno jako komplexní ekonomický systém včetně podpory skladů, ovšem v určitém okamžiku růstu firmy se může stát, že skladové funkce, které FlexiBee obsahuje, přestanou firmě stačit. „Kdo chce řešit například přesné pozice zboží ve skladu nebo automatizovat příjem a výdej zboží pomocí mobilních čteček, ten už si musí napojit pokročilejší skladový systém. Teď se díky naší integraci nabízí právě Lokia,“ uvádí Stanislav Kurinec, product owner systému FlexiBee.

Stanislav Kurinec

 

„Díky propojení s Lokia se uživatelům FlexiBee otevřou zcela nové možnosti skladového hospodářství. Mohou evidovat přesné pozice zboží na skladě, naskladňovat a vyskladňovat zboží pomocí mobilních čteček nebo například optimalizovat trasy skladníků. Tím výrazně zvýší efektivitu práce a sníží chybovost,“ dodává Tomáš Kormaňák, produktový manažer společnosti Grit.

Tomáš Kormaňák

 
  

- Inzerce -

Čas na multicloud v ČR

Platforma nové generace přináší výhody hybridních cloudových prostředí bez dětských nemocí


DellBez ohledu na to, zda multicloud vznikl zcela záměrně nebo jako důsledek živelného přechodu na cloudové technologie, postupně vykrystalizoval jako optimální model, který spojuje výhody veřejného a privátního cloudu a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky.