facebook
Aktuality -> IT Business - 15. 3. 2019 14:07

Tým společnosti Gartner v ČR posiluje

KPC-Group, výhradní zastoupení výzkumné a poradenské společnosti Gartner v Česku, na Slovensku a v Rumunsku, získává dvě nové posily do svého týmu. Nově nastupuje Rok Grahek. V minulosti pracoval na řadě pozic, především jako obchodní manažer, ve společnosti SAP a Oracle. Rok Grahek nastupuje na pozici Business Development Manager. Jeho úkolem bude identifikovat a rozvíjet obchodní příležitosti společnosti Gartner na českém a slovenském trhu.Druhou posilou je Daniel Merhaut, který působí v IT více než 15 let. Zkušenosti získal mimo jiné ve společnosti Lenovo, jako Relationship Manager, Hewlett-Packard a Dell, jako obchodní manažer. Daniel Merhaut nastupuje na pozici Account Executive. V KPC-Group bude mít na starost vybrané klíčové zákazníky z oblasti výroby a veřejného a bankovního sektoru.

Nástup nových kolegů komentuje Oldřich Příklenk, ředitel KPC-Group, slovy: „Vítám v našem týmu nové kolegy. Dlouhodobě rosteme a náš úspěch je postaven především na lidech a investici do nich. Dan zúročí své zkušenosti s prodejem a implementací infrastrukturních a bezpečnostních produktů a strategií, a Rok své dlouhodobé zkušenosti u globálních IT dodavatelů.“


 
  

- Inzerce -

Ochrana proti výpadku napájení u velmi důležitých provozů

CyberPowerDatacentrum je zvláštním druhem provozu, který sice nic nevyrábí, ale stará se zákazníkům o data a dodává jim výpočetní výkon pomocí virtuálních strojů. Z toho je jasné, že byť krátkodobý výpadek zde může mít kolosální důsledky nejen pro provozovatele datacentra, ale i pro jeho zákazníky. Provozovatel si nemůže dovolit, byť jen krátkodobý, výpadek poskytovaných služeb. Napájení tedy musí splňovat požadavek 24/7.

  

- Inzerce -

Parfumerie Douglas sází na automatizované zpracování přijatých faktur

DouglasMaloobchodní řetězec parfumerií Douglas automatizuje příjem faktur od dodavatelů s využitím řešení Orion Invoice Flow, které zpracovává 99 % faktur strojově. Na jejich formátu přitom nezáleží. Doklad může přijít poštou, e-mailem jako soubor PDF nebo také jako strukturovaná elektronická data.

Časopis IT Systems / Odborná příloha Kalendář akcí
Pomáháme firmám růst
RSS kanál