facebook LinkedIN LinkedIN - follow

True Image 2013 by Acronis

umožňuje uživatelům přístup ke cloudovému úložišti

Společnost Acronis uvolnila novou aplikaci True Image 2013 by Acronis v českém jazyce. Nejnovější verze produktu založená na zálohování disků nyní zahrnuje webový přístup k souborům a složkám uloženým v cloudu Acronis. Uživatelé mohou mít přístup ke svým souborům dokonce i bez počítače nebo notebooku, mohou si na svá zařízení se systémy iOS nebo Android zdarma stáhnout aplikaci dostupnou prostřednictvím App Store nebo Google Play. Nejnovější verze aplikace True Image 2013 by Acronis také obsahuje podporu operačního systému Microsoft Windows 8.Nová verze vylepšuje synchronizaci a sdílení souborů, což uživatelům umožňuje přístup k nejnovějším verzím souborů, ať už jsou v počítači, na USB disku, na NAS zařízení nebo v cloudu Acronis. Když nastane změna v jednom umístění, automaticky se aktualizují další umístění, v nichž je nainstalován software Acronis. S předplatným služby Acronis True Image Online mohou uživatelé také veřejně nebo privátně sdílet soubory s dalšími uživateli přímo z Průzkumníka systému Windows nebo přes aplikace na mobilních zařízeních.

 

Aplikace True Image 2013 by Acronis je navržena s ohledem na co nejsnadnější instalaci a používání běžným uživatelem, nabízí ale také funkce pro uživatele, kteří požadují pokročilejší možnosti. Poskytuje zálohy na úrovni systému a souborů včetně přírůstkových a rozdílových záloh, podporu virtuálních pevných disků a s doplňkem True Image 2013 by Acronis Plus Pack umožňuje obnovu operačního systému na odlišný hardware.

 

Standardní funkce pro zjednodušení a zkrácení doby zálohování a obnovy zahrnují:

  • Acronis Non Stop Backup: Automatizované přírůstkové zálohy
  • Acronis Startup Recovery Manager: Spouští se při restartu klávesou F11, když se nepodaří spustit operační systém.
  • Acronis SecureZone: Bezpečný oddíl na disku pro ukládání zálohy disku na systémové jednotce.
  • Time Explorer: Pomůže s řešením problémů, zobrazí snímky obrazovek, které budou přesně ukazovat, jak systém vypadal v okamžiku zálohování.
  • Správce rozšířené kapacity Acronis: Pracuje s jednotkami většími jak 2 TB, i když s nimi nepracuje operační systém.
  • Vysoká úroveň šifrování: Soubory je možné zabezpečit 128, 192 a 256bitovým šifrováním.
  • Set&Forget: Stačí nastavit plán zálohování a automatizovat zabezpečení.
  •  Acronis Try&Decide: Když uživatel nechce přijmout změny, umožňuje vrátit se k předchozím nastavením.
  • Acronis Universal Restore: Dostupný v doplňku Plus Pack – umožňuje obnovu na odlišný hardware.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -