facebook
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 20. 10. 2009 12:01

Trend Micro Threat Management Services

Nová služba pro dohled nad bezpečností sítí

Společnost Trend Micro představila novou nabídku Threat Management Services, která podnikům zajišťuje „dohled nad bezpečností sítí“ – vrstvu zabezpečení posilující současnou bezpečnostní infrastrukturu organizace v boji proti aktivnímu malwaru určenému pro krádež dat, který stávající bezpečnostní řešení nedokáží odhalit. Trend Micro Threat Management Services tyto hrozby odhalí a zajistí včasné varování, zabrání jejich dalšímu šíření a umožní nápravu situace; firmy získají lepší ochranu, větší přehled a jednodušší správu.Threat Management Services posilují ochranu podnikových aktiv využitím tří klíčových komponent:

  • Antimalwarovou síťovou technologii, která identifikuje a analyzuje hrozby a zmírňuje jejich následky pro podnik.
  • Technologii čištění bez použití signatur účinnou proti známému i novému malwaru.
  • Bezpečnostní experty Trend Micro, kteří se specializují na globální hrozby, zabezpečí podniková data a nabídnou IT oddělením své odborné znalosti v oblasti zabezpečení; poskytované služby zahrnují také monitorování malwarové nákazy v režimu 24/7, nápravu škod a plánování zabezpečení.

 

Služby Threat Management Services jsou tvořeny třemi balíky, které nabízejí celou řadu poradenských služeb pro detekci hrozeb a plánování zabezpečení. Patří sem:

  • Trend Micro Threat Discovery Services: Tento balík obsahuje technologii Threat Discovery, která umožňuje IT oddělení identifikovat, analyzovat a zmírnit dopady problémů celopodnikového zabezpečení proti hrozbám, včetně dosud nezjištěných napadení, rizikového chování a postupů, potenciálních bodů průniku malwaru a dalších situací zvyšujících zranitelnost sítě. Díky nonstop zpravodajství Trend Micro o hrozbách z celého světa, které je součástí infrastruktury Trend Micro Smart Protection Network, získají zákazníci značný přehled o nejrůznějších rizikových faktorech zabezpečení informací v celé své síti z na míru připravených denních a týdenních sestav.
  • Trend Micro Threat Remediation Services: Tento balík obsahuje funkce Threat Discovery Services a nepřetržité monitorování, aktivní výstrahy včasného varování a poradenské služby pro nápravu škod způsobených skrytým malwarem pro krádež dat. Tyto služby poskytují odborní poradci Trend Micro Threat Management Advisor, kteří 24 hodin denně, 7 dní v týdnu aktivně pracují na monitorování nákaz v sítích zákazníka.
  • Trend Micro Threat Lifecycle Management Services: Tento balík obsahuje veškeré funkce z předchozího balíku a dále je rozšiřuje o automatické odstraňování hrozeb a technologii analýzy příčin spolu se službami aktivního plánování zabezpečení, které poskytuje specializovaný poradce Trend Micro Threat Management Advisor.

 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Webináře Live Hacking – nahlédněte do temného světa hackerů

SophosNahlédněte do temného světa hackerů a zjistěte, jak dobře jste chráněni před kyberútoky. Během dvou exkluzivních webinářů společnosti Sophos získáte potřebné znalosti a nástroje pro ochranu vašich citlivých dat a zařízení.

  

- Inzerce -

S DNSSEC budou obavy z napadení minulostí

SEOlightRiziko útoku na úrovni koncového uživatele je s pokročilostí antivirových programů stále menší. Naopak přesměrování na podvodné stránky je v poslední době stále rizikovější. Naštěstí ochránit uživatele před podvodnými stránkami je možné hned několika způsoby. Na úrovni DNS serverů se však pro tyto účely používá zabezpečení DNSSEC.