facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 17. 9. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

Trask uzavřel partnerství s ApPello

Trask uzavřel partnerství s ApPelloČeská IT společnost Trask uzavřela partnerství s maďarskou firmou ApPello, která patří k zavedeným dodavatelům platforem pro online sjednávání a správu úvěrů v Evropě. V rámci partnerství chtějí obě firmy propojit své produktové a implementační zkušenosti, znalosti regulatoriky a prostředí finančních institucí.Česká technologická a konzultační společnost Trask je dodavatelem IT řešení do řady českých společností a institucí, jejichž značná část spadá pod finanční sektor. Svoje implementační a technologické know-how nyní propojí se společností ApPello, jejíž softwarové platformy pro online půjčování patří k nejpoužívanějším v Evropě. Partnerství mezi produktově orientovanými a implementačními společnostmi je logickým krokem. A to vzhledem k rostoucímu trendu nákupu produktových platforem nad zakázkovým vývojem softwaru.

„Během posledních měsíců jsme nejen u českých společností zaznamenali jasnou preferenci produktových dodávek nad vývojovými. Partnerství jako to, které jsme uzavřeli s ApPellem, přinese našim klientům obohacení vybraných produktů o prvky know-how firem zaměřených na vývoj. Tyto prvky se promítají do hotových, prověřených a používaných digitálních řešení, se kterými mohou společnosti v podstatě ihned pracovat, aniž by je samy zdlouhavě vyvíjely nebo upravovaly,“ řekl k nově uzavřenému partnerství Jiří Soukeník, výkonný ředitel Trasku.

„Covid-19 ukotvil ve světě práci na dálku, která jen tak nezmizí. V takovém prostředí papírové procesy nemají z hlediska efektivity, účinnosti a udržitelné agendy svoje místo. Banky proto musejí překonat překážky v podobě tvorby IT architektury, která bude vyhovovat poptávce zákazníků a novým očekáváním ohledně bankovních produktů, služeb i doby uvedení na trh. Propojením hotového produktu s pomocí důvěryhodného implementačního partnera jako je Trask, který zná dané prostředí a trh, je tak nejrychlejším a nejefektivnějším způsobem, jak se k potřebným řešením a k němu důležitému know-how dostat,“ popisuje Béla Vér, CEO ApPella.
 


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

Helios
- inzerce -