Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 16. 6. 2008

TPCA používá nové portálové řešení

Začátkem června 2008 předala Cleverbee automobilce Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) v Kolíně B2E portál zaměřený na zvýšení informovanosti zaměstnanců TPCA na pracovišti a na zlepšení vnitropodnikové komunikace. Dodané portálové řešení nabízí centrální zdroj informací určených pro všechny zaměstnance TPCA. Zaměstnanci jsou prostřednictvím svých pracovních stanic, nebo v provozu prostřednictvím počítačových středisek – kiosků informování o změnách na pracovišti, připravovaných akcích nebo například o nabídce menu závodní jídelny. Nechybí také informace zaměřené na bezpečnost práce a interní předpisy. V kolínské TPCA bude portál využívat více než 3500 zaměstnanců.Implementaci navrženého řešení lze rozdělit do dvou funkčních celků komunikujících přes definované rozhraní prostřednictvím webových služeb. První technologií je portálové řešení - SUN Portal Server, které zajišťuje zobrazování obsahu na intranetu. Druhou technologií je ECM Alfresco, které zajišťuje centrální ukládání obsahu a dokumentů a nabízí rozhraní pro tvorbu dokumentů oddělení HR. Řešení umožňuje identifikaci uživatelů a na základě jejich rolí uživatelům nabízí příslušný obsah. Identifikace uživatele probíhá nejen standardním způsobem – přihlášením, zapsáním přihlašovacího jména a hesla, ale i prostřednictvím snímání identifikačního kódu zaměstnance prostřednictvím čtečky s následným zapsáním hesla.


 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.