facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 24. 11. 2022 - Ing. Lukáš Grásgruber

TP-Link Deco X50-4G kombinuje výkonný Wi-Fi mesh systém s připojením přes LTE

Deco X50-4GSpolečnost TP-Link představila nový meshový systém Deco X50-4G s připojením přes mobilní síť LTE. Novinka tak umožňuje vytvořit robustní Wi-Fi síť i na odlehlých místech, kde mobilní síť často bývá jediným dostupným připojením k internetu. Výkonná 4G brána v zařízení Deco X50-4G společně s Wi-Fi 6 rychlostí 2 402 Mbit/s (v pásmu 5 GHz) a 574 Mbit/s (v pásmu 2,4 GHz) elegantně pokryje i velký prostor. Stačí pouze SIM karta mobilního operátora s vhodným 4G tarifem.Deco X50-4G s podporou technologie 4G Cat6 s příchozí rychlostí internetu až 300 Mbit/s umožňuje používání internetu i tam, kde to dosud bylo problematické – na chatách, chalupách, farmách či ve skladech. Systém nabízí velmi jednoduchou instalaci a dobře propustnou síť, díky níž lze vysokorychlostní internet používat na více zařízeních, kterých může být teoreticky připojeno až 150. Pro dokonalé pokrytí větších prostorů je možné umístit více spolupracujících jednotek, přičemž jedna zajistí signál až na 250 metrů čtverečných. Mobilní telefon, notebook nebo tablet se přitom automaticky a bez prodlev připojí k nejrychlejší dostupné jednotce.

Deco X50-4G

Výhodou takového řešení je také fakt, že jsou spolu veškeré jednotky Deco kompatibilní, takže lze stávající síť rozšiřovat a spravovat přes mobilní aplikaci Deco. Aplikace je dostupná v češtině i slovenštině a s její pomocí uživatelé bez problémů zvládnou nastavení krok za krokem.

Alternativně lze pro velké prostory využít nového systému Deco XE75 Pro složeného ze tří jednotek, které pokryjí až 670 metrů čtverečných. Systém pracuje na Wi-Fi 6E, dosahuje gigabitových rychlostí a zvládne připojení až pro dvě stovky přístrojů současně.


 
  

- Inzerce -

Před čím vás ochrání pojistka na blbost?

Pojištění občanské odpovědnosti, tedy pojištění občanské odpovědnosti v soukromém životě, nám zajistí ochranu před škodami na majetku a zdraví třetích osob. Podívejte se, co přesně je pojištění odpovědnosti neboli pojistka na blbost v jakých situacích se uplatňuje.

  

- Inzerce -

Bez ERP systému by ve výrobě nastala 100% provozní slepota

Za digitální proměnou podniků vždy stojí inteligentní software, který dokáže řídit a automatizo­vat všechny firemní procesy. Platí to i v případě významné moravské výrobní firmy ELKO EP, která se řadí mezi přední světové výrobce elektronických zařízení pro domovní, office a průmyslové automatizace.