facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 16. 4. 2024 - Ing. Lukáš Grásgruber

Tiskárny formátu A4 s technologií Line Inkjet pro vyšší výkon v kompaktním provedení

EpsonEpson pokračuje ve snaze zavádět inkoustovou technologii Heat-Free Line Inkjet i do menších tiskáren. Uvádí proto multifunkční tiskárny AM-C400 a AM-C550, které nabízejí vysokou produktivitu tiskáren Epson Line Inkjet, ale v menším formátu A4. Představují tak ideální řešení pro uživatele vyžadující vyšší výkon a objem tisku při zachování úspory energie.Obě tiskárny se vyznačují vysokou rychlostí tisku a skenování (až 55 str./min při tisku a 100 obr./min při skenování), vysokou kapacitou zásobníků papíru a cartridgemi s vysokou výtěžností (až 31 500 stran). Součástí jejich provedení je dráha papíru ve tvaru písmene C, která zmenšuje instalační prostor, díky čemuž tyto tiskárny patří k nejmenším ve své třídě a jsou ideální do prostředí vyžadujících výkonná zařízení, ale s omezeným prostorem.

Vysoká rychlost tisku, spolehlivost a malý instalační prostor tu jdou ruku v ruce se sníženou spotřebou energie a odpadu, což dále přispívá k udržitelnosti a nabízí se jako zajímavá alternativa k tradičním laserovým tiskárnám.

Ovládání usnadňuje vylepšené uživatelskému rozhraní s barevnou dotykovou obrazovkou. Nové multifunkční tiskárny byly vyvinuty pro Epson Open Platform, takže je lze snadno integrovat do stávajících technologických infrastruktur a jsou kompatibilní se všemi softwarovými řešeními třetích stran.

Marcel Divín z Epson Europe CZ & SK k novinkám řekl: „Uvedením těchto modelů na trh zaplňujeme mezeru v naší produktové řadě a nabízíme výhody technologie Line Inkjet v rámci našich kancelář­ských tiskáren. Tyto modely formátu A4 rozšiřují rodinu tiskáren AM-C a přinášejí srovnatelnou úroveň výjimečné produktivity modelů AM-C A3 s uceleným uživatelským prostředím díky sdílenému uživatelskému rozhraní, ale s menšími požadavky na instalační prostor.“

Zdroj: Epson


 
  

- PR -

Jak si vedou české firmy v kybernetické bezpečnosti

Praktické zkušenosti z oblasti etického hackingu a penetračního testování


Komplexní zabezpečení pod­ni­ko­vé infrastruktury, počínaje výpočetními systémy přes úložná řešení, až po komunikační linky není jednoduchá záležitost. S větší či menší úspěšností se o to snaží každá organizace.

  

- PR -

Chytřejší sítě, bezpečnější firewally

Role AI ve firewallech a cloudové platformě Nebula od Zyxel Networks


V poslední době se neustále mlu­ví o umělé inteligenci a o tom, jak všechno změní. Ve spo­leč­nos­ti Zyxel Networks jsme toho názoru, že ačkoliv umělá inte­li­gen­ce bude nepochybně hrát stále větší roli, nepředstavuje vlastně úplnou novinku. Umě­lou inteligenci (AI) a strojové učení (ML) totiž naše platforma Nebula pro správu sítí v cloudu používá už nějakou dobu.