Aktuality -> IT společnost - 27. 6. 2011

Tieto jmenovala generálního ředitele

Společnost Tieto jmenovala do funkce generálního ředitele svého českého zastoupení Petra Lukasíka (*1980). Ve společnosti Tieto bude Petr Lukasík nadále zastávat i svoji současnou pozici ředitele globálního oddělení business intelligence. V souladu s firemní kulturou společnosti Tieto se Eeva-Liisa Mauno, dosavadní generální ředitelka Tieto Czech, přesouvá na jinou pozici v rámci společnosti. Ve společnosti Tieto pracuje Petr Lukasík na různých manažerských pozicích od roku 2004, dříve provozoval vlastní firmu v oboru IT. Petr Lukasík vystudoval obor informačních technologií na Vysoké škole báňské – Technické univerzitě v Ostravě.



 
  

- PR -

Nasazení AI balancuje mezi výkonem a zranitelností

V aktuálním vydání IT Systems jsme se opět zaměřili na využití AI v podnicích, které má mnoho různých podob. Jednu z nich vidíte hned na titulní straně obálky, kde Martin Šťastný, ředitel vývoje Vision ERP, přestavuje AI asistentku Viana. S Martinem jsme si povídali nejen o tom, co Viana umí, ale především nás zajímalo, jak AI v ERP systému Vision pracuje s kontextem, daty a odpovědností.

  

- PR -

WMS Forum 2026 aneb moderní logistika v praxi, nejen na slidech

Jak dnes fungují moderní sklady řízené pomocí WMS a automatizačních technologií? Konference WMS Forum 2026 pořádaná společností KODYS nabídne odborný program zaměřený na digitalizaci skladů, mobilní technologie a automatizaci logistických procesů. Součástí akce budou také návštěvy reálných skladových provozů firem Madal Bal a DF Partner.