Aktuality -> IT společnost - 5. 6. 2008

Telekom Austria jmenoval obchodního ředitele

Společnost Telekom Austria Czech Republic jmenovala Dušana Jelínka novým obchodním ředitelem. Dušan Jelínek (36) přináší do společnosti nejen své zkušenosti z firmy Karneval Media, ale zejména zkušenosti z oblasti obchodu, budování korporátní identity a marketingu. Dušan Jelínek vystudoval Vysokou školu ekonomickou a svá studia si doplnil na Harvard Extension School v Bostonu v USA. Pracoval 5 let ve společnosti Gillette, částečně přímo v centrále společnosti v Bostonu, kde získával zkušenosti v oblasti obchodu a marketingu. Poté přešel do společnosti Karneval Media, kde zastával pozici obchodního a marketingového ředitele a byl zodpovědný mimo jiné za vytvoření značky Karneval, akvizici programových služeb a budování nových obchodních kanálů. Poslední dva roky pracoval jako konzultant pro oblast sales managementu, korporátní identity a marketingu. V nové pozici obchodního ředitele společnosti Telekom Austria Czech Republic Dušan Jelínek využije své marketingové znalosti pro budování značky VOLNÝ a současně i pro posílení pozice společnosti mezi firemními zákazníky.



 
  

- PR -

Synology BC800Z

Nová generace dohledových kamer


Synology BC800Z představuje moderní a komplexní pojetí dohledového řešení, které propojuje kvalitní optiku, 4K rozlišení, hybridní osvětlení a inteligentní edge AI. Pro průmyslové podniky, distribuční centra, dopravní areály nebo zabezpečení objektů kritické infrastruktury jde o výrazný krok vpřed. Kamera nabízí flexibilitu, která dříve vyžadovala specializované PTZ systémy nebo rozsáhlou backend analytiku — a zároveň výrazně zjednodušuje provoz i integraci.

  

- PR -

MyPersonas: Vytvořte své digitální dvojče a uvolněte si ruce

Společnost GFI Software nedávno představila řešení MyPersonas, nástroj pro generování odpovědí na otázky zákazníků v reálném čase. MyPersonas je řešení založené na umělé inteligenci (AI), které firmám dovoluje vytvořit digitální klony klíčových zaměstnanců umožňující okamžitě a kvalifikovaně a odpovídat na opakující se každodenní požadavky s využitím veškerých firemních informací. Každá MyPersona je vytvořena na základě znalostí zaměstnance, kterého zastupuje, což znamená, že může reagovat stejně jako tento zaměstnanec. MyPersonas jsou k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a mohou komunikovat ve více než 160 jazycích.