- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (19)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (48)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
T-Mobile vybuduje 3G síť
Společnosti T-Mobile Czech Republic a Nokia Siemens Networks podepsaly smlouvu o vybudování sítě 3. generace. T-Mobile tak po modernizaci 2G sítě zahajuje letos další velký technologický projekt rozšiřující nabídku vysokorychlostních mobilních služeb pro zákazníky. Zařízení od společnosti Nokia Siemens Networks přinesou pokročilé služby využívající technologie HSPA (High Speed Packet Access) v prostředí UMTS FDD. Do konce roku budou na území Prahy v komerčním provozu první Flexi-Multiradio vysílače.


Strategická dohoda mezi T-Mobile a Nokia Siemens Networks přinese zákazníkům řadu výhod, především mobilní vysokorychlostní datové služby. HSPA technologie představuje jeden z posledních vývojových stupňů sítí 3. generace – UMTS. Její hlavní předností pro zákazníky jsou rychlé datové přenosy – download až 14,4 Mbit/s, upload 5,7 Mbit/s. Zvolená technologie navíc představuje již přípravu na příchod sítí další generace.
Pilotní provoz bude zahájen na podzim v sídle společnosti T-Mobile a jejím okolí na pražských Roztylech.
![]() ![]() | ||||||
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 1 | 2 | 3 | 4 |
5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 |
Formulář pro přidání akce
15.5. | Konference SCADA Security |
22.5. | Akce pro automobilové dodavatele "3DEXPERIENCE... |
12.6. | Konference ABIA CZ 2025: setkání zákazníků a partnerů... |
29.9. | The Massive IoT Conference |