Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 12. 11. 2007

T-Mobile nasadil technologii Sm@rtClient

Společnost Cleverlance implementovala v T-Mobile technologii Sm@rtClient v rámci projektu Derepa. Výsledkem tohoto projektu je rozšíření služby dobíjení předplacených karet o online navýšení kreditu v rámci partnerské sítě, obdobně jako je tomu u platebních terminálů. Cílem obou společností bylo ověření nového technologického přístupu ve vývoji frontendových řešení především s důrazem na klíčový parametr „time-to-market“. Technologie Sm@rtClient je vlajkovou lodí společnosti Cleverlance v oblasti řešení frontendu pro rozsáhlá podniková řešení založená na architektuře orientované na služby (SOA). Sm@rtClient narozdíl od běžně užívaných vývojových technologií umožňuje vytvářet uživatelské rozhraní, včetně toku a logiky obrazovek, definovat jej deklarativně pomocí modelů a výrazně tak zefektivňuje vývoj a především další údržbu a rozvoj aplikace. 
  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.

  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.