- Přehledy IS
- APS (20)
- BPM - procesní řízení (22)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (33)
- CRM (51)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (77)
- HRM (27)
- ITSM (6)
- MES (32)
- Řízení výroby (36)
- WMS (29)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (39)
- Dodavatelé CRM (33)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (71)
- Informační bezpečnost (50)
- IT řešení pro logistiku (45)
- IT řešení pro stavebnictví (25)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)
ERP systémy
CRM systémy
Plánování a řízení výroby
AI a Business Intelligence
DMS/ECM - Správa dokumentů
HRM/HCM - Řízení lidských zdrojů
EAM/CMMS - Správa majetku a údržby
Účetní a ekonomické systémy
ITSM (ITIL) - Řízení IT
Cloud a virtualizace IT
IT Security
Logistika, řízení skladů, WMS
IT právo
GIS - geografické informační systémy
Projektové řízení
Trendy ICT
E-commerce B2B/B2C
CAD/CAM/CAE/PLM/3D tisk![]() | |
| Přihlaste se k odběru newsletteru SystemNEWS, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | |
Sublimační tiskárny Epson SureColor SC-F

Společnost Epson uvedla dva modely sublimačních tiskáren s podáváním papíru v rolích: 44” SureColor SC-F6000 a 64” SureColor SC-F7000. Tyto nové tiskárny poskytují vysoce kvalitní tisk v rozlišení až 720 × 1440 dpi na všechny transferové papíry předních značek. Modely SureColor SC-F jsou odolné a robustní CMYK tiskárny s podáváním papíru v rolích, které najdou uplatnění v nejrůznějších aplikacích. 64“ SureColor SC-F7000 pro střední až velké objemy tisku a 44“ SureColor SC-F6000 pro střední až nízké objemy tisku byly vyvinuty pro efektivní výrobu soft signage produktů, sportovního oblečení, oděvů, příslušenství a zakázkových reklamních nebo dekorativních předmětů.

Ke snadnému a rychlému nastavení i používání přispívá inovativní systém pro zakládání tiskového média jednou osobou a další funkce jako automatický systém pro napínání médií nebo intuitivní ovládací panel LCD.
Oba modely dokážou tisknout rychlostí od 16 do 57 m2/h, v závislosti na daném použití. Jsou rovněž vybaveny integrovanými vysokokapacitními zásobníky inkoustu o objemu 1,5 litru, které lze velmi snadno doplňovat. K maximální nepřetržité produkci s minimem prostojů kvůli údržbě dále přispívá také systém automatického navíjení vytištěného materiálu – ten je standardem u modelu SC-F7000 a volitelnou funkcí u modelu SureColor SC-F6000.
| Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
| 1 | 2 | 3 | ||||
| 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
| 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
| 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
| 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Formulář pro přidání akce
| 4.6. | Setkání zákazníků a partnerů ABIA CZ & dFlex 2026... |











