facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 8. 11. 2012

Stropní IP kamera AirLive FE-200DM

s objektivem rybí oko

AirLive představuje kameru FE-200DM s rozlišením 2 Mpix, která je vybavena objektivem s širokým úhlem záběru – rybím okem. Díky 1/3" 2Mega CMOS image senzoru je obraz velmi kvalitní i při širokých úhlech záběru. Nativní rozlišení je 1600 x 1200 bodů při max. 30-ti snímcích za vteřinu. Svým tvarem umožňuje kamera snadnou a nenápadnou instalaci téměř ve všech prostředích a připomíná kouřový detektor. Při umístění na strop umožňuje sledovat panoramata 360° bez slepých bodů. Kromě toho AirLive FE-200DM umožňuje e-PTZ (electronic Pan Tilt Zoom) pomocí kterého se můžete snadno pohybovat ve zvětšeném záběru kamery. Díky integrovanému mechanickému ICR (IR-cut filtru) designovanému pro filtrování IR světla kamera poskytuje vynikající obraz i v noci.Tento PoE (Power over Ethernet) model AirLive FE-200DM umožňuje instalaci bez použití samotného elektrického kabelu – stačí jen Ethernet kabel. To výrazně snižuje náročnost a cenu instalace. Dalšími výhodami je možnost ukládání dat na Micro SD kartu, přehrávání, digitální konektor DIDO, ke kterému můžete připojit externí čidla nebo jím ovládat externí zařízeni, plánování akcí atd. Ke každé kameře je balen zdarma SW pro sledování až 64 kamer SW AirLive CamPro Express.

 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -