facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 22. 10. 2012

Stropní bezdrátový Access Point AirLive N.TOP

Společnost AirLive představila nejnovější stropní bezdrátový Access Point N.TOP s PoE napájením. AirLive N.TOP je 2T2R MIMO Wireless-N stropní Access Point se zabudovaným napájením po ethernet kabelu - IEEE 802.3af PoE. Díky PoE je instalace AirLive N.TOP snadná a jednoduchá. S více různými pracovními módy, je N.TOP vhodný pro skoro všechna použití a může fungovat jako Access Point, Client, WDS Repeater, WDS Bridge a Universal Repeater. AirLive N.TOP kombinuje MIMO technologii a long range radio, které poskytuje výstupní výkon až 27dBm (limitováno na 20dBm v EU a 23dBm v U.S.). Díky této kombinaci lze Air Live N.TOP použít jako součást páteřních spojů v rozlehlých prostorech. AirLive N.TOP vypadá jako detektor kouře a díky tomu neruší design interieru. 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -