facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 11. 10. 2012

Strategické partnerství Saul IS - ARSIQA system

Mezi společnostmi Saul IS a ARSIQA system byla podepsána strategická smlouva o spolupráci, jejímž předmětem je spolupráce a společná synergie zejména v oblastech vývoje, implementace a technické podpory informačního systému včetně komplexní integrace systému RIS a AROP do jednotného informačního systému kategorie ERP pod pracovním názvem „AR-RIS“ a dále společného postupu v oblasti obchodu a marketingu primárně do tržního sektoru výroba a průmysl.Společnost ARSIQA system je producent a dodavatel informačního systému pro plánování a řízení výroby, který slouží pro přímou podporu řízení výrobního procesu. Základní koncepce systému (MSO – Modelování, Simulace, Optimalizace) je metodou umožňující na základě vložených údajů modelovat, předvídat a optimalizovat budoucí výrobní procesy.

 

Společnost Saul IS je producent a dodavatel informačního systému ERP RIS - vývoj, implementace a podpora informačních systémů ERP pro komplexní řízení podniků všech velikostí. Informační systém RIS je tvořen moduly, které integrují účetní software a oblasti ekonomiky, obchodu a CRM, řízení skladů a výroby, manažerského řízení a plánování. Ekonomický ERP software RIS nabízí možnost zakázkových úprav přesně na míru konkrétním potřebám firmy.


 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -