facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Správa shody od Novellu

Novell_927.jpgSpolečnost Novell oznámila rozšíření platformy Novell Compliance Management pro prostředí SAP. Jedná se o finančně efektivní řešení správy přístupu a bezpečnostních výzev napříč řešeními SAP i non-SAP systémy. Pomocí funkcí Novellu pro přidělování uživatelských oprávnění mohou zákazníci integrovat informace o identitách a zabezpečení ze svých řešení SAP s jinými podnikovými aplikacemi a ušetřit čas ztracený jinak ručními úkony v souvislosti se zajištěním shody IT. Novell Compliance Management Platform verze 1.0 byla nedávno certifikována společností SAP pro integraci s aplikací SAP BusinessObjects Access Control. Novell Compliance Management Platform a SAP BusinessObjects Access Control společně poskytují naprostý přehled o podnikových systémech, kontrolu nad síťovými prostředky, aplikacemi ERP a dalšími kritickými podnikovými aplikacemi.
Altair - konference

Toto integrované řešení pomůže organizacím nasadit komplexní systém správy identit, který vyhovuje platným předpisům, a vyřešit všechny otázky shody v podniku. Díky integraci řešení Novell Compliance Management Platform a SAP BusinessObjects Access Control mohou podniky zajistit přidělování uživatelských účtů v souladu se zákonnými požadavky prakticky v jakémkoli prostředí. Zákazníci aplikací SAP tak budou schopni splnit bezpečnostní požadavky a vládní předpisy vytvořením jednotného přehledu o činnosti uživatelů napříč všemi aplikacemi v podniku. Zákazníci aplikace SAP ERP a řešení SAP BusinessObjects pro podnikové řízení, rizika a shodu (GRC) mohou nyní uplatňovat bezpečnostní pravidla napříč systémy SAP i non-SAP a potom ověřit konzistentní vynucování těchto zásad. To jim ušetří čas a peníze, neboť nebude docházet k duplicitní práci a omezí se riziko chyby. Rozšíření platformy Novell Compliance Management pro prostředí SAP spojuje produkty Novellu pro přidělování uživatelských oprávnění, řízení přístupu a monitorování zabezpečení do jediného komplexního řešení, které se integruje s produktem SAP BusinessObjects Access Control. Certifikovaná Novell Compliance Management Platform 1.0 podporuje přidělování uživatelských oprávnění v souladu s nastavenými pravidly, neboť se s produktem SAP BusinessObjects Access Control integruje prostřednictvím webových služeb. Novell Compliance Management Platform doplňuje řešení GRC SAPu o integraci informací o identitách, přístupu a zabezpečení a její technologie správy událostí poskytuje v reálném čase komplexní přehled o všech událostech v podniku. Tato těsná integrace usnadňuje implementaci a vytváří podmínky, aby se dodržování podnikových zásad stalo automatickým IT postupem. Rozšíření platformy Novell Compliance Management pro prostředí SAP je druhým výsledkem partnerství společností Novell a SAP. SAP doporučuje SUSE Linux Enterprise Server jako preferovanou platformu pro zákazníky, kteří chtějí nasadit aplikace SAP na Linuxu. Novell nabízí službu podpory SUSE Linux Enterprise Server Priority Support pro aplikace SAP, která poskytuje zákazníkům jediný bod přístupu k podpoře pro operační systém i aplikace. Optimalizuje řešení incidentů podpory, snižuje komplikovanost a snižuje celkové náklady na provoz řešení SAP v operačním systému Linux.

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.