facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Správa agendy realitní kanceláře

Společnost Real Software dokončila vývoj softwaru pro realitní kanceláře a realitní makléře MojeReality. Realitní software MojeReality je jednoduchý realitní program s intuitivním ovládáním. Software je určen jak jednotlivým realitním makléřům, tak i malým a velkým realitním kancelářím. Cílem realitního softwaru MojeReality bylo zjednodušit veškerou administrativní agendu spojenou s profesionální prací realitní kanceláře. Software MojeReality tak byl po celou dobu vyvíjen ve spolupráci s realitními makléři, díky nimž byly do programu zapracovány všechny potřebné funkce, které potřebují pro kompletní správu chodu realitní kanceláře. 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -