facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 2. 10. 2018

Společnost XIXOIO rozšiřuje svůj tým

Společnost XIXOIO, nedávno založený subjekt zaměřující se na vývoj řešení a služeb využívajících technologii blockchain, nabírá nové posily do svého týmu. Nový pojektový manažer Tomáš Rulak bude mít na starosti projekt karet. Zodpovídá tak za vývoj a implementaci produktu, který zjednoduší a zpříjemní lidem placení. Před nástupem do XIXOIO Tomáš několik let pracoval jako manažer vývoje úvěrových produktů v mBank. S produktovým managementem se poprvé seznámil v GE Money a dříve působil také na různých obchodních pozicích v ČSOB.Gabriela Ponert, marketing & event director, bude mít na starosti zejména aktivity spojené s event marketingem. A to nejen na listopadovém projektu XIXOIO First Crypto Banking Conference in the World, ale i na dalších akcích, které XIXOIO chystá. Marketingu se věnuje přes 20 let, a to převážně v eventové rovině. Za jeden ze zásadních profesních úspěchů považuje svou práci pro marketingové oddělení SG Equipment Finance, kde působila od roku 2002 na pozici marketing specialist přes 11 let. V posledních letech se pod hlavičkou vlastní firmy věnovala mimo jiné produkční činnosti v oblasti módy, například projektu Unique Fashion Week či charitativním projektům pro Happy Hearts Found. Její aktivity přesahovaly i hranice ČR. Příkladem může být práce pro Košice Fashion Week.

 

Yurii Korchun bude mít jako senior software developer na starosti vývoj několika produktů napojených na technologii blockchain, a to jak produktů pro bankovní sféru a B2B, tak produktů pro koncového uživatele. Yurii přichází do XIXOIO ze společnosti MoneyPolo. Absolvoval inženýrské studium matematiky na armádní univerzitě a následně sloužil 6 let v armádě. Po opuštění služby odstartoval svou kariéru v oblasti vývoje firemního účetnictví a podílel se na významných projektech na zelené louce: depozitář cenných papírů Národní banky Kazachstánu, kazašský penzijní platební systém a penzijní spořící fond, logistický systém společnosti Panalpina, backoffice účetní systém pro přední kazašské investiční společnosti.


 
  

- Inzerce -

HPE přináší průlomové řešení pro ukládání dat a doplňuje tak služby HPE GreenLake

HPE GreenLakeSpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) představila inovace, které transformují úložiště HPE Storage v softwarově definovanou datovou službu. V rámci tohoto oznámení uvádí HPE platformu, jež naplňuje vizi Unified DataOps pro datová prostředí současnosti, přináší cloudový model provozu všude tam, kde se data nacházejí, a sjednocuje datové operace.

  

- Inzerce -

Webinář: „6 pohledů na bezpečné IT nemocnic“

webinarZaregistrujte se na online webinář, určený nejen IT managerům nemocnic. Dozvíte se v něm vše o zabezpečení uživatelských identit, vícefaktorovém přihlášení či ochraně infrastruktury a cloudů. Akce se koná v úterý 25. května, od 10:00 do 11:30 hod.

Helios
- inzerce -