Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 4. 9. 2013

Společnost Cetelem rozšířila systém řízení zaměstnanců o správu čipových karet

karta.jpgSpolečnost Cetelem ČR rozšířila svůj personální a mzdový systém OKbase o novou funkci Card management. Na svých stránkách o tom informuje výrobce HR systému OKbase, firma OKsystem.

„Nabídka modulů OKbase nás oslovila, a to zejména z hlediska architektury řešení, která svou koncepcí koresponduje s plánovaným rozvojem naší filosofie řízení agendy lidských zdrojů,“ uvedl k projektu pro stránky oksystem.cz David Kopřiva, ředitel Správy informačních technologií společnosti Cetelem ČR. Cetelem patří k největším nebankovním poskytovatelům finančních služeb na českém trhu. Cetelem v první fázi implementoval moduly Personalistika a Mzdy. „Díky dokončené implementaci modulu Správa čipových karet těžíme z výhod, které s sebou integrované modulární řešení přináší, a to především využitím jednotné datové základny,“ dodává Kopřiva pro oksystem.cz.

 
  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.

  

- Inzerce -

Počítač Spaceborne Computer-2
od Hewlett Packard Enterprise
pomáhá zrychlit průzkum vesmíru

HPESpolečnost Hewlett Packard Enterprise (HPE) pomůže urychlit průzkum vesmíru a zvýšit soběstačnost astronautů tím, že vůbec poprvé umožní zpracování dat v reálném čase prostřednictvím svého komerčně dostupného řešení edge computing.