facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 13. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Součástí všech produktů GFI se stane generativní umělá inteligence

GFI Software CoPilotSpolečnost GFI Software oznámila, že všechny své produkty postupně posílí o schopnosti generativní umělé inteligence. GFI Software instaluje do každého své produktu komponentu CoPilot, kterou vyvinula a s úspěchem využívá IngiteTech, sesterská společnost GFI.Po hladké integraci a úspěchu AI komponenty CoPilot v produktu Jive od IgniteTech se management GFI Software rozhodl využít velkého potenciálu GenAI napříč svým softwarovým portfoliem.

Každý produkt portfolia GFI Software tak postupně získá svou vlastní komponentu CoPilot, která využívá technologie generativní AI. Postupně tak bude uveden KerioConnect CoPilot, Exinda CoPilot a další vylepšené produkty GFI, od kterých mohou uživatelé očekávat velký skok ve funkčnosti, možnostech využití a celkové uživatelské zkušenosti. CoPilot dokáže využít potenciál generativní umělé inteligence k sofistikované sumarizaci dat, komunikační interakci a pokročilému vyhledávání.

„S Jive CoPilot jsme ukázali, že dokážeme integrovat nejnovější technologie GenAI,“ řekl Eric Vaughan, výkonný ředitel GFI Software a IgniteTech. „Nyní jsme připraveni stejnou technologii využít i v kompletní řadě produktů GFI Software. Tato strategie v oblasti umělé inteligence jen podtrhuje naší vizi softwaru budoucnosti – chytřejšího, responzivnějšího a výrazně efektivnějšího.“


 
  

- Inzerce -

Data-Informace-Inovace

IT Systems 9/2023Aktuální vydání IT Systems se prakticky skládá ze dvou časopisů, protože jeho součástí je druhé letošní číslo magazínu CAD. Jde o titul specializovaný na problematiku IT řešení pro celý životní cyklus produktů od návrhu a konstrukce, přes digitalizaci výroby až po zákaznický servis. Jeho hlavním tématem je význam optimalizace v předvýrobních etapách a vytvoření digitálního vlákna pro efektivní sdílení dat napříč firmou.

  

- Inzerce -

Poslechněte si úspěšný příběh spojení ERP a APS v praxi

Meet UpCo je potřeba k úspěšnému řízení strojírenské firmy z pohledu informačního systému? Jak si společnost Fermat poradila díky spojení ERP a APS s dobou plnou změn? Na tyto otázky odpoví setkání „Silné nástroje pro výrobu a její plánování“, které se uskuteční 11. 10. 2023 v prostorách RHK Brno v areálu brněnského výstaviště. Bohaté zkušenosti z implementace, používání a rozšiřování informačního systému vás vtáhnou do užitečné diskuse.