facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 13. 9. 2023 - Ing. Lukáš Grásgruber

Součástí všech produktů GFI se stane generativní umělá inteligence

GFI Software CoPilotSpolečnost GFI Software oznámila, že všechny své produkty postupně posílí o schopnosti generativní umělé inteligence. GFI Software instaluje do každého své produktu komponentu CoPilot, kterou vyvinula a s úspěchem využívá IngiteTech, sesterská společnost GFI.Po hladké integraci a úspěchu AI komponenty CoPilot v produktu Jive od IgniteTech se management GFI Software rozhodl využít velkého potenciálu GenAI napříč svým softwarovým portfoliem.

Každý produkt portfolia GFI Software tak postupně získá svou vlastní komponentu CoPilot, která využívá technologie generativní AI. Postupně tak bude uveden KerioConnect CoPilot, Exinda CoPilot a další vylepšené produkty GFI, od kterých mohou uživatelé očekávat velký skok ve funkčnosti, možnostech využití a celkové uživatelské zkušenosti. CoPilot dokáže využít potenciál generativní umělé inteligence k sofistikované sumarizaci dat, komunikační interakci a pokročilému vyhledávání.

„S Jive CoPilot jsme ukázali, že dokážeme integrovat nejnovější technologie GenAI,“ řekl Eric Vaughan, výkonný ředitel GFI Software a IgniteTech. „Nyní jsme připraveni stejnou technologii využít i v kompletní řadě produktů GFI Software. Tato strategie v oblasti umělé inteligence jen podtrhuje naší vizi softwaru budoucnosti – chytřejšího, responzivnějšího a výrazně efektivnějšího.“


 
  

- PR -

Cloudová strategie při výpadku datacentra

V dnešní digitálně propojené éře se společnosti stále více spo­lé­ha­jí na kontinuální a bez­pro­b­lé­mo­vý provoz svých IT systémů. Paralela s diamantovým dolem je zde více než přiléhavá. Stejně jako jakýkoliv výpadek v těžbě diamantů znamená obrovské finanční ztráty, tak jakýkoliv výpadek IT infrastruktury může mít pro firmu katastrofální důsledky.

  

- PR -

Dotykové displeje Sharp pro interaktivní spolupráci

2. část: Modelová řada LB


V minulém vydání jsme pro vás zmapovali aktuální nabídku kolaborativních displejů značky Sharp, vysvětlili jsme hlavní rozdíly mezi jednotlivými modelovými řadami a blíže jsme popsali nejvyšší řadu LA. Dnes vám představíme střední řadu označenou zkratkou LB (B jako Business).