Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 27. 7. 2020 - Ing. Lukáš Grásgruber

SodaStream zprovoznila řešení pro správu podnikového majetku od Infor

Infor CloudSuite - SodaStreamZahraniční IT projekty prezentujeme pouze v případech, kdy mají nějaký přesah na náš trh, nebo skutečně globální dopad. V případě modernizace informačního systému společnosti SodaStream jde o druhý případ, protože produkty tohoto izraelského výrobce jsou u nás velmi rozšířené. Proto by vás mohlo zajímat, že nově vznikají za podpory řešení pro správu majetku Infor CloudSuite EAM.Společnost SodaStream, která od roku 2018 patří do skupiny PepsiCo Food, působí ve 45 zemích, její produkty jsou dostupné u více 80 000 prodejců a využívá je cca 35 milionů spotřebitelů. S více než 6 000 položkami v rámci firemního majetku od strojírenských zařízení přes vstřikolisy až po montážní vybavení je údržba zařízení jednou z klíčových oblastí.

Aby bylo možné dosáhnout co nejvyšší provozní dostupnosti, zvýšit efektivitu servisních operací a zkrátit čas reakce na požadavky na údržbu, potřebovali v SodaStream nový systém pro správu majetku. Po průzkumu trhu nakonec zvolila řešení Infor CloudSuite EAM dodané od GIV Solutions, která je partnerem Inforu v Izraeli.

V současné době je systém plně funkční a integrovaný s ERP systémem a výrobním softwarem, což znamená, že firma dokáže řídit kompletní cyklus všech zařízení v oblasti údržby. Infor CloudSuite EAM umožňuje alokovat správným technickým a údržbovým pracovníkům správné problémy s cílem co nejrychlejšího vyřešení. Souběžně poskytuje sledování výrobních záruk a úrovní servisních služeb v reálném čase, aby bylo možné maximalizovat výkonnost zařízení a minimalizovat náklady.

SodaStream očekává další přínosy zejména ve formě konzistentnějších vnitropodnikových pravidel pro správu majetku ve všech lokalitách a s podporou tří jazyků.
 


 
  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.