- Přehledy IS
- APS (25)
- BPM - procesní řízení (23)
- Cloud computing (IaaS) (10)
- Cloud computing (SaaS) (31)
- CRM (52)
- DMS/ECM - správa dokumentů (20)
- EAM (17)
- Ekonomické systémy (68)
- ERP (75)
- HRM (28)
- ITSM (6)
- MES (33)
- Řízení výroby (36)
- WMS (28)
- Dodavatelé IT služeb a řešení
- Datová centra (25)
- Dodavatelé CAD/CAM/PLM/BIM... (41)
- Dodavatelé CRM (38)
- Dodavatelé DW-BI (50)
- Dodavatelé ERP (66)
- Informační bezpečnost (48)
- IT řešení pro logistiku (51)
- IT řešení pro stavebnictví (26)
- Řešení pro veřejný a státní sektor (27)


















![]() | Přihlaste se k odběru zpravodaje SystemNEWS na LinkedIn, který každý týden přináší výběr článků z oblasti podnikové informatiky | |
![]() | ||
SLOVNAFT zavádí MS Office Communications Server
Společnost SLOVNAFT zavádí technologii Microsoft Office Communications Server 2007. Cílem je zvýšit efektivitu komunikace v rámci Skupiny MOL a rovněž rozšířit komunikační platformu pro spolupráci s externími partnery. V rámci Skupiny MOL hraje vnitroskupinová komunikace významnou úlohu, kterou zavedení Microsoft Office Communications Server 2007 dále zjednodušuje a zefektivňuje. Umožňuje totiž jednoduchou a operativní organizaci audio / video konferenčních hovorů, funkcionalita LiveMeeting zpřístupňuje audio / video školení nebo setkání s možností sdílení obsahu. SLOVNAFT tak získal nástroj pro rychlou komunikaci nejen s kolegy z jiných zemí Skupiny MOL, ale i napříč rozsáhlým areálem rafinérie a také s obchodními partnery.


Dodavatelem řešení je společnost SOFTIP.Při instalaci technologie využil SOFTIP napojení na systém OCS, který byl již v MOL Nyrt. funkční. Propojení v rámci celé Skupiny MOL je zajištěno prostřednictvím existující WAN infrastruktury. Pro sledování využívání a proaktivní sledování kvality prováděných audio / video hovorů a konferencí byly instalovány monitorovací role CDR a Quality of Experience.
19.6. | ITeuro Solution Day 2025 |
23.9. | PragVue 2025 |
1.10. | Cyber Attacks 2025 |
21.10. | Bezpečnosť a dostupnosť dát 2025 |
11.11. | Umělá inteligence v IT infrastruktuře 2025 |
Formulář pro přidání akce
18.6. | Webinář: Jak optimalizovat nákupní procesy s Odoo? |
29.9. | The Massive IoT Conference |