facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 28. 8. 2014

Slovenská Notářská komora využívá Google Apps

Společnost Netmail nasadila e-mailové řešení Google Apps v Notářské komoře Slovenské republiky. Řešení nyní využívá vedení komory, notáři na centrále a také na tři sta notářů na Slovensku. Centrála pro ně primárně zajišťuje emailové řešení, v budoucnu počítá s adopcí dalších Google Apps nástrojů.Nasazení Google Apps v právní branži, která je tradičně citlivá na důvěrnost informací, je pro Netmail zajímavou referencí právě s ohledem na často diskutovanou problematiku bezpečnosti cloudových služeb. „Potřebovali jsme vyřešit primárně emailové řešení, kde jsme se potýkali s velkými problémy, nefunkčností a nespolehlivostí. Google Apps nabídli dobré služby, funkce a především dobrou cenu. To vše tvořilo dohromady finální rozhodnutí pustit se do spolupráce s Netmailem a implementovat Google Apps,“ komentoval implementaci Peter Varga, vedoucí IT oddělení Notářské komory.„Firmy a instituce oceňují především efektivní spolupráci v reálném čase, přístup odkudkoliv, úsporu nákladů za messaging nebo záruku dostupnosti,“ doplnil důvody nasazení Google Apps Bohuslav Dohnal, zakladatel a ředitel Netmailu.

 

Netmail je prvním premium enterprise partnerem Google pro nasazování Google Apps ve střední a východní Evropě a je jedním z pěti největších partnerů firmy v regionu EMEA. Podle vyjádření zástupců Netmailu mají o Google Apps zájem především firmy z finanční sféry, reklamní a mediální společnosti, vydavatelství nebo instituce veřejné správy.


 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Rostoucí nároky zákazníků nutně vyžadují změnu přístupu firem

Accenture Interactive přichází s modelem Business of Experience


Pandemie změnila struk­tu­ru všeho, co za­ží­vá­me: jak a co na­ku­pu­je­me, kdy a kde pra­cu­je­me, způsob, jakým ko­mu­ni­ku­je­me i spo­lu­pra­cu­je­me. Vzniká tak po­tře­ba za­mě­řit se na pro­duk­ty, služby, značky a jejich roli v životě zá­kaz­ní­ků i za­měst­nan­ců.

  

- Inzerce -

GFI Unlimited Secure Email: bezpečná elektronická pošta pro malé a střední firmy

Jsou dvě oblasti, které letos budou pro obchodní kontinuitu malých a středních firem (SMB) kriticky důležité: bezpečnost firemních sítí a elektronické pošty. Podle odhadů společnosti GFI Software více než 50 % loňských útoků směřovalo právě na SMB firmy.

Helios
- inzerce -