facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 4. 7. 2018

Skladový systém Lokia WMS jako nadstavba Microsoft Dynamics 365

CCVSystém pro řízení skladů Lokia WMS, o kterém se v poslední době mluvilo především kvůli sporu se společností Nokia, se nově může pochlubit velmi zajímavou referencí. U jihlavského výrobce pěnových materiálů Vylen byl totiž poprvé implementován jako skladová nadstavba systému Microsoft Dynamics 365.



Řešení pro řízení skladů Lokia WMS od společnosti CCV Informační systémy bylo uvedeno na trh v září loňského roku. Jde o řešení poskytované formou služby s využitím technologií Microsoft Azure. Letos v únoru byl tento skladový systém jako vůbec první aplikace od českého partnera pro cloudová podniková řešení Microsoft Dynamics 365 zařazen do oficiálního katalogu aplikací Microsoft AppSource. A nyní došlo k praktickému spojení podnikového software z dílny Microsoftu a specializovaného skladového řešení na reálném zákaznickém projektu u jihlavské společnosti Vylen.

Vylen je výrobce a distributor pěnových materiálů, jehož cílem bylo jednoduchým a efektivním způsobem vyřešit skladové procesy. Vhodné řešení našel v propojení systémů Microsoft Dynamics 365 a Lokia WMS. Skladový systém Lokia WMS už dnes dává skladníkům i manažerům společnosti Vylen přehledné informace na grafické mapě v reálném čase o tom, kde se zboží nachází. Zároveň řídí, eviduje a vyhodnocuje skladové pohyby a omezuje tak i chybovost logistiky.

„Po prvotním nasazení Lokia WMS, které proběhlo během pár týdnů od zavedení skladové adresace polepením pozic čárovými kódy až po proškolení uživatelů, jsme nyní ve fázi nasazení Microsoft Dynamics 365 a jejich vzájemného propojení,“ komentuje průběh nasazení Tomáš Kormaňák, produktový manažer Lokia WMS.


 
  

- PR -

11 reálných příběhů IT manažerů:

Jak zvládli SaaS, kyberbezpečnost i automatizaci


AID2025IT manažeři napříč organizacemi dnes řeší podobné výzvy: jak zvládnout přechod na SaaS, zvýšit úroveň kyberbezpečnosti, automatizovat procesy a mít přehled o IT majetku, aniž by museli zavádět složité postupy. Zajímá vás, jak to v praxi zvládají ostatní?

  

- PR -

Digitalizace účetních a HR procesů pro módní řetězec v 16 zemích

I maloobchod, i když je to tradiční obor, může využít moderní technologie k automatizaci a digitalizaci svých procesů. Díky tomu získá náskok před konkurencí i v oblasti zaměstnávání. Přečtěte si, jak interní procesy řeší maloobchodní řetězec PEPCO.