Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 18. 6. 2008

Silničářům pomáhá Altus Portal

Společnost ALTUS Development dodala Krajské správě údržby silnic Vysočiny (KSUSV) intranetový firemní portál zajišťující efektivní správu dokumentů, sdílení firemních dat a řízení dokumentace systému managementu jakosti dle normy ISO 9001. Zajištění veškeré administrativy spojené s údržbou silnic na Vysočině již nebylo možné vzhledem k množství dokumentů zvládat v papírové podobě. Altus Portal administrativním pracovníkům pomáhá veškerá data třídit, spravovat, zpracovávat a sdílet. Portálové řešení umožňuje vést přehledným způsobem ISO dokumentaci. Předností Altus Portal je také okamžitý přístup k libovolným firemním dokumentům. 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.