facebook
Aktuality -> IT Business - 15. 10. 2019

Setkání KARAT Solution partnerů a ocenění těch nejlepších

KARAT SoftwareVe dnech 19. a 20. září 2019 proběhlo setkání KARAT Solution partnerů v krásném prostředí hotelu Buchlov. Akce, která se uskutečnila v přátelském duchu, se účastnilo přes 60 českých a slovenských odborníků ze strany Solution partnerů a společnosti KARAT Software.Mezi hlavní témata setkání patřily aktuální stav vývoje novinek IS KARAT verze 20, prezentace zajímavých partnerských řešení a projektů, oblast zvyšování bezpečnosti provozu IS KARAT u zákazníků a vzdělávání a certifikace partnerů. Součástí setkání byla také výměna zkušeností z realizovaných projektů a konzultační workshopy pod vedením senior konzultantů na speciální témata.Vrcholem akce bylo vyhlášení a předání ocenění nejlepších KARAT Solution partnerů za rok 2018. Pro Českou republiku obhájila prvenství společnost KARAT Solution, s.r.o. a pro Slovensko společnost STEP Software s.r.o.

Letos poprvé se akce zúčastnili zástupci dvou nových implementačních partnerů – společnosti SANGO ze Žiliny a společnosti Kabel 1 informační technologie z Klášterce nad Ohří.

Držitelem statusu KARAT Solution partner je tak v současnosti 15 společností v České republice a na Slovensku, ve kterých pracuje na více než 70 odborníků a konzultantů na informační systém KARAT.


 
  

- Inzerce -

Tasha pomáhá s plánováním rozvozových tras nejen firmám zasaženým pandemií koronaviru

SolvertechKaždá firma, která řeší rozvoz zboží k zákazníkům nebo na pobočky, nutně řeší základní otázky dopravy. Jak vše naplánovat, jak nejlépe vytížit auta a řidiče tak, aby náklady na dopravu byly minimální a přitom zboží bylo vždy přemístěno na dané místo včas.

  

- Inzerce -

Čas na multicloud v ČR

Platforma nové generace přináší výhody hybridních cloudových prostředí bez dětských nemocí


DellBez ohledu na to, zda multicloud vznikl zcela záměrně nebo jako důsledek živelného přechodu na cloudové technologie, postupně vykrystalizoval jako optimální model, který spojuje výhody veřejného a privátního cloudu a zároveň eliminuje jejich hlavní nedostatky.