facebook
Aktuality -> IT Business - 15. 10. 2019 17:12

Setkání KARAT Solution partnerů a ocenění těch nejlepších

KARAT SoftwareVe dnech 19. a 20. září 2019 proběhlo setkání KARAT Solution partnerů v krásném prostředí hotelu Buchlov. Akce, která se uskutečnila v přátelském duchu, se účastnilo přes 60 českých a slovenských odborníků ze strany Solution partnerů a společnosti KARAT Software.Mezi hlavní témata setkání patřily aktuální stav vývoje novinek IS KARAT verze 20, prezentace zajímavých partnerských řešení a projektů, oblast zvyšování bezpečnosti provozu IS KARAT u zákazníků a vzdělávání a certifikace partnerů. Součástí setkání byla také výměna zkušeností z realizovaných projektů a konzultační workshopy pod vedením senior konzultantů na speciální témata.Vrcholem akce bylo vyhlášení a předání ocenění nejlepších KARAT Solution partnerů za rok 2018. Pro Českou republiku obhájila prvenství společnost KARAT Solution, s.r.o. a pro Slovensko společnost STEP Software s.r.o.

Letos poprvé se akce zúčastnili zástupci dvou nových implementačních partnerů – společnosti SANGO ze Žiliny a společnosti Kabel 1 informační technologie z Klášterce nad Ohří.

Držitelem statusu KARAT Solution partner je tak v současnosti 15 společností v České republice a na Slovensku, ve kterých pracuje na více než 70 odborníků a konzultantů na informační systém KARAT.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Kontaktní centra se přemisťují do cloudu kvůli zlepšení péče o zákazníky

GenesysTechnologický svět míří do cloudu a péče. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise“ řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?

  

- Inzerce -

Pomáháme zákazníkům ochránit jejich data

říká Igor Cejkovský, produktový manažer Synology


Igor CejovskySpolečnost Synology patří celosvětově mezi lídry na trhu síťových úložišť a snaží se prosadit také nabídkou routerů a dalších síťových zařízení. Jak se této značce daří na našem trhu a jaké novinky připravuje na další rok, jsme se zeptali pana Igora Cejkovského, který působí ve společnosti Synology na pozici produktového manažera.