facebook
Aktuality -> IT Business - 14. 10. 2019 17:16

SAP oznamuje nové vedení společnosti

Společnost SAP oznamuje, že dosavadní CEO Bill McDermott se rozhodl dále neprodlužovat smlouvu a skončit tak ve své současné funkci. Tímto rozhodnutím SAP aktivuje dlouhodobý plán nástupnictví. Se souhlasem dozorčí rady s okamžitou platností byli novými výkonnými řediteli jmenováni Jennifer Morgan a Christian Klein. Pro zajištění hladkého průběhu nástupnictví zůstává do konce roku McDermott v roli poradce.Jennifer Morgan i Christian Klein mají desítky let zkušeností ze softwarového prostředí, oba jsou členy výkonné rady. Morgan se připojila k SAP v roce 2004, naposledy působila na pozici vedoucí Cloud Business Group a měla na starost Qualtrics, SAP SuccesFactors, SAP Ariba, SAP Fieldglass, SAP Customer Experience a SAP Concur. „Jsem velmi vděčná Hasso Plattnerovi a dozorčí radě za to, že svěřili mně a Christianovi vedení SAP. Tuto výzvu přijímáme s pokorou, ale také s přesvědčením, že pro SAP to nejlepší teprve přijde. Po celém světě máme výborné a talentované kolegy, kteří nám dodávají důvěru. Bill McDermott byl nejen skvělým vůdcem, ale také vzorem pro mnoho z nás. Těšíme se, že na jeho odkazu můžeme budovat další úspěchy“ okomentovala své zvolení Jennifer Morgan.

Christian Klein zahájil kariéru v SAP před dvěma desítkami let jako student, naposledy působil jako provozní ředitel. V této pozici měl na starost vývoj produktů pro vlajkové ERP řešení SAP S/4HANA. „Stát se generálním ředitelem spolu s Jennifer je pro mě, jako pro někoho, kdo začínal svou kariéru v SAP, ta největší čest, kterou si vůbec dokážu představit. Hasso Plattner nám dal obrovskou příležitost a jsme mu opravdu vděční, stejně tak i dozorčí radě. SAP má nejkomplexnější portfolio řešení v oboru. Nyní je ten správný čas dokončit to, co jsme započali a nabízet opravdu inteligentní podnik. To je podle mého názoru ten nejlepší způsob, jak ocenit našeho předchůdce Billa McDermotta,“ řekl Klein.


 
EDU Trainings IT školení
  

- Inzerce -

Kontaktní centra se přemisťují do cloudu kvůli zlepšení péče o zákazníky

GenesysTechnologický svět míří do cloudu a péče. Výjimkou nejsou ani technologie call center, které se z tradičních „on-premise“ řešení transformují do moderních cloudových kontaktních center. Proč se přesun do cloudu vyplácí?

  

- Inzerce -

Bezpečné propojení všech podnikových domén díky SD-WAN

CiscoMnoho sítí, které jsou dnes v provozu, nebylo stavěno na nároky podniků a uživatelů, které přijdou v příštích letech. Zátěž základní infrastruktury totiž neustále stoupá – potrvá-li současný trend růstu počtu koncových bodů, bude v roce 2022 na celém světě připojeno k internetu 28,5 miliardy zařízení.