facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 7. 11. 2012

Samsung uvedl nové portfolio notebooků Series 9

Společnost Samsung uvádí na český trh nové portfolio notebooků Samsung Series 9. Patří mezi nejtenčí notebooky - 13“ verze je tenká pouze 12,9 mm. Společně s hmotností 1,16 kg je proto nový notebook Samsung Series 9 skutečně kompaktním řešením pro uživatele, kteří jsou často na cestách. Notebooky Samsung Series 9 jsou dostupné ve dvou velikostech s 13“ a 15“ displejem. Jejich štíhlé tělo je z pevného, ale lehkého duraluminu. Komponenty byly vyrobeny na míru speciálně pro Sérii 9, aby šly vsadit do těla vyrobeného z jednoho kusu. Pískovaný povrch s matným vzhledem, díky kterému na něm nezůstávají otisky prstů, podtrhuje prémiový aerodynamický design.Výkon nového notebooku Samsung Series 9 zajišťuje procesor Intel Core i7 (13“ verze). Notebook se spustí za pouhých 8,4 s (13“ verze) a s funkcí okamžitého zapnutí Fast Start se probudí ze spánku již za 1,4 sekundy. Pomocí technologie Fast Browsing mohou uživatelé surfovat na internetu až dvakrát rychleji. Další přínosnou inovací je nová baterie 15” notebooku Samsung Series 9, která dosahuje výdrže až 10 hodin.

 

Nové notebooky jsou vybaveny obrazovkou SuperBright HD+ LED, která zobrazuje fotografie, videa, webové stránky a dokumenty ostře a detailně, jako kdybyste je sledovali na LED televizoru. Obrazovka je také antireflexní a stejně jako klávesnice je vybavena automatickými sensory, takže zaručuje dobrou viditelnost i venku na přímém slunci.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -