facebook LinkedIN LinkedIN - follow

SafeSync nově i pro Apple iOS a Android

Společnost Trend Micro uvedla na trh nové mobilní aplikace pro Trend Micro SafeSync, určené pro platformy iPhone a Android. Trend Micro SafeSync umožňuje přístup k hudbě, videu, obrázkům a dokumentům a zajišťuje jejich ochranu a synchronizaci v různých počítačích a mobilních přístrojích. SafeSync zbavuje nutnosti manuálně přesouvat soubory z jednoho PC na druhé, což je časově náročné a zvyšuje riziko ztráty dat. Výsledkem je výborná organizace dat a schopnost snadno a rychle sdílet alba prostřednictvím elektronické pošty, Facebooku, Twitteru nebo sdílených odkazů.Díky těmto novým mobilním aplikacím teď mohou uživatelé služby SafeSync přistupovat k souborům uloženým na serveru SafeSync i z mobilních přístrojů s operačním systémem iOS nebo Android. Nové aplikace pro iOS a Android umožňují uživatelům účtů SafeSync nahrávat nové fotky nebo videa přímo na SafeSync. Uživatelé si mohou před stažením fotografií nebo videa do svého telefonu zobrazit miniaturní náhled, offline prohlížet soubory, které již dříve otevřeli, a poslouchat audio nebo sledovat video ze serveru SafeSync bez nutnosti stahovat je do přístrojů na platformě iOS nebo Android.

 

Pro uživatele s účtem SafeSync jsou nové mobilní aplikace bezplatné.

 

Mobilní funkce SafeSync:

  • Poslech audia a sledování videa z vlastního účtu SafeSync bez stahování
  • Nahrání libovolného souboru uloženého na SD kartě, ať už se jedná o fotografie, audio, dokumenty či jiné soubory (pouze pro Android)
  • Nahrávání nových fotografií nebo videa přímo na účet služby SafeSync
  • Prohlížení vlastních souborů uložených na serveru SafeSync
  • Snadná identifikace typu souboru podle ikony zobrazené před názvem souboru
  • Vytváření, přejmenování či mazání složek z vašeho přístroje
  • Náhled miniatur obrázků nebo videa před stažením nebo nahráním
  • Prohlížení dříve otevřených souborů offline

 
  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

Helios
- inzerce -