Asseco Helios 2
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 25. 6. 2015

SAD Žilina sbírá údaje o stavu vozidel pomocí aplikace SOFTIP FORMS

Slovenská autobusová doprava Žilina se rozhodla pro elektronický sběr údajů o stavu vozidel, vzniklých pojistných událostech či spotřebě energií, který zajistí jejich přesnost, aktuálnost a umožní řešení vzniklých problémů okamžitě po jejich identifikaci. Zvolila si na to řešení vyvinuté na bázi komplexního informačního systému SOFTIP PROFIT PLUS pod názvem SOFTIP FORMS. To slouží ke sběru a vyhodnocování dat z terénu. Aplikace umožňuje nejen kontrolu, ale i evidenci a analýzu různých druhů událostí, které byly dříve evidovány hlavně v excelovských tabulkách.Sběr údajů v terénu zabezpečuje webové aplikace, která je součástí řešení SOFTIP FORMS na zařízeních Ipad mini. Díky tomu je společnost schopná provádět pravidelnou kontrolu stavu autobusů a evidovat jejich ranní výjezdy, což slouží k hledání slabých míst způsobujících opakované problémy. V případě pojistné události je tato evidována od jejího vzniku, přes vyčíslení škody až po komunikaci s pojišťovnou.

 

Společnost využívá nové řešení i na kontrolu zhruba 1 200 označníků zastávek, které má v regionu své působnosti, jakož i na odepisování stavů měřičů energií (elektroměry, plynoměry, vodoměry apod.). V blízké budoucnosti plánuje jeho nasazení na evidenci připomínek a stížností, kontroly autobusových stanic apod.


 
  

- Inzerce -

Jak na automatizaci ve výrobní firmě

SoliteaRychlé tempo moderní doby a zvyšující se spotřebitelské nároky kladou čím dál větší důraz na preciznost výroby. Pokračující pandemie covidu-19 pak k tomu přidává i tlak na efektivitu a časovou přesnost dodávek.

  

- Inzerce -

Přejděte na cloud pomocí řešení QNAP

Objevte možnosti hybridních cloudových aplikací QNAP


QNAPCloud je dnes klíčovým pojmem v odvětví IT, ať už se budeme bavit o ukládání dat, sdílení souborů či vzdáleném přístupu až po vzdálené zálohování. Společnost QNAP poskytuje různá cloudová řešení, která integrují veřejné cloudové služby pro spolupráci s QNAP NAS a usnadňuje tak podnikům implementaci hybridních cloudových aplikací s vyšší nákladovou efektivitou, flexibilitou a bezpečností.