Asseco Helios 1
facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 27. 11. 2011

Rompa CZ bude řídit výrobu pomocí Infor ERP Enterprise

automotive.jpgSpolečnost Rompa CZ, české zastoupení globálního výrobce vstřikovaných plastů, implementuje systém Infor ERP Enterprise (LN), aby zefektivnila procesy plánování výroby a zvýšila kvalitu v souladu s novými certifikacemi především pro oblast automobilového segmentu. Infor to oznámil tento týden na tiskové konferenci.

Rompa CZ se rozhodla implementovat řešení Infor ERP Enterprise (LN), protože podle jejích slov splňuje požadavky na řízení v oblasti diskrétní zakázkové výroby. Společnost chce prostřednictvím systému podporovat štíhlou výrobu, zlepšit procesy v oblasti kvality produktů, podporovat přesnost dodávek a dodržování automotive standardů. Kontrakt na implementaci byl podepsán v srpnu 2011, implementace byla zahájena v září. Předpokládaný termín zahájení rutinního provozu je duben 2012.

Rompa CZ se se specializuje na automobilový a technický trh a trh se spotřební elektronikou. Její doménou je výroba vstřikovaných plastových dílů a jejich montáž, tepelně tvarované blistrové obaly a transportní proložky.

 
  

- Inzerce -

Covid jako katalyzátor digitalizace a fenomén homeworkingu

IT Systems 1-2/2021V aktuálním vydání IT Systems jsme se zaměřili na odvětví, která v současné době prochází velmi turbulentním vývojem. Vím, že se to dnes dá říct prakticky o všech oblastech našeho života, ovšem retail, logistika a potravinářský průmysl jsou navíc názorným příkladem, proč je pandemie onemocnění covid označována za katalyzátor digitalizace desetiletí. Pokud totiž ještě někdo pochyboval o významu digitalizace, musel v loňském roce prozřít.

  

- Inzerce -

Ulovte a zlikvidujte kyberhrozbu se Sophos Academy!

Moderní kybernetické hrozby nám nedávají na výběr. Organizace se musí proaktivně chránit i pomocí lovců hrozeb. Chcete se také stát skutečným lovcem hrozeb? Zaregistrujte se na Sophos Threat Hunting Academy 2021.