facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 2. 1. 2006

Řešení založené na Navision v PNEUPLUS

Společnost PNEUPLUS zvolila speciální oborové řešení „Prodej a servis pneumatik“ od společnosti CDL SYSTEM, založené na Microsoft Navision, součásti rodiny řešení Microsoft Dynamics. Oborové řešení Prodej a servis pneumatik je ucelená aplikace určená pro společnosti obchodující s pneumatikami a souvisejícím příslušenstvím a stejně tak poskytující služby spojené s montáží, demontáží a výměnou pneumatik.

Řešení je nadstavbou nad informačním systémem Microsoft Navision. Hlavní oblasti pokrytí jsou maloobchodní a velkoobchodní prodej, uskladnění a správa protektorování pneumatik, pronájmy, reklamace a zápůjčky, centrální nákup a distribuce pneumatik, reklamace a dary.

 
  

- PR -

Pět způsobů, jak AI změní náš svět k nepoznání

AI_analyzuje_data-PR.jpegUmělá inteligence (AI) a strojové učení (ML) přináší už více než 10 let podnikům i výzkumníkům stále možnosti. Ať už jde o využití prediktivní analýzy k předvídání údržby zařízení, nástroje počítačového vidění, které dávají oči robotům na automatických montážních linkách, nebo digitální dvojčata sloužící k simulaci fungování továren, měst, a dokonce i celých ekonomik, seznam aplikací poháněných AI je dlouhý a stále se prodlužuje.

  

- PR -

iQsub Technologies díky Odoo zefektivnilo výrobu a řízení firmy

Česká společnost iQsub Technologies se specializuje na vývoj a výrobu špičkového potápěčského vybavení, včetně dýchacích přístrojů a odolných pouzder pro kamery GoPro do extrémních podmínek. Se zákazníky po celém světě a nejvyššími požadavky na kvalitu a spolehlivost potřebovala moderní a efektivní řízení svých firemních procesů.