facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 6. 12. 2012

Řada tabletů ASUS VivoTab s Windows 8

ASUS představil tři modely tabletů VivoTab, které pracují pod operačními systémy Windows 8 a Windows RT – VivoTab ME400, VivoTab RT TF600 a VivoTab TF810. Designem novinky navazují na řadu tabletů ASUS Transformer, která je charakteristická odnímatelnou klávesnicí se zabudovanou baterií, díky čemuž se zařízení snadno promění v notebook.VivoTab TF810 je vybaven multidotykovým displejem s technologií Super IPS+ a úhlopříčkou 11,6 palců, který má rozlišení 1366 x 768 bodů. Pohání jej dvoujádrový procesor Intel Atom Z2760 s taktem 1,8 GHz, což umožní plnohodnotné využívání systému Windows 8. ASUS VivoTab s elegantním kovovým designem je i snadno přenosný, na tloušťku měří jen 8,7 mm a váží 675 g. Technologie Nano Molding mu dodává příjemnou povrchovou úpravu, která je zároveň odolná. Tablet nabízí hned čtyři reproduktory vylepšené zvukovou technologií ASUS SonicMaster. K pořizování snímků slouží 8megapixelová kamera s objektivem a automatickým ostřením a světelností F/2.2.

 

Po připojení k mobilní dokovací stanici s vylepšeným designem skrytých pantů se VivoTab promění v notebook s plnohodnotnou klávesnicí, velkým multidotykovým touchpadem a dvěma porty USB 2.0. Mobilní dokovací stanice také prodlužuje výdrž baterie tabletu až na 13 hodin provozu.

 

ASUS VivoTab RT TF600 využívá čtyřjádrový procesor NVIDIA Tegra3 s frekvencí 1,3 GHz. Výkonný procesor je doplněn o 2 GB operační paměti DDR3 a integrovanou vnitřní paměť o velikosti 64 GB. Tento model běží jako jediný z celé řady VivoTab na operačním systému Windows RT určenému pro procesory ARM. Windows RT umožňuje spouštět aplikace z Windows Store nebo zahrnuté v systému, mezi něž patří i balík Microsoft Office 2013 (Word, Excel, PowerPoint a OneNote).

 

Tablet je vybaven 10,1palcovým displejem s IPS+ technologií, který disponuje vícedotykovým ovládáním a rozlišením 1366 x 768 bodů. VivoTab RT obsahuje čelní fotoaparát s rozlišením 2 Mpx pro videokonference a zadní fotoaparát pro pořizování fotografií a záznam videa. Ten nabízí rozlišení 8 Mpx, čočku s 5 optickými členy, světelnost F/2.2 a senzor BSI CMOS. O zvuk se stará technologie SonicMaster, která zprostředkuje čistý zvuk s širokým rozsahem a věrným podáním nejen hudby, ale také hlasu.

 

Jednou z předností zařízení VivoTab RT je dockovací stanice, která nabízí uživatelům klávesnici i touchpad, integrovanou přídavnou baterii a zároveň možnosti rozšíření přes USB port. Výdrž baterie samotného tabletu dosahuje až 9 hodin, v kombinaci s dokovací stanicí se dostane až na 16 hodin práce.

 

ASUS VivoTab ME400 využívá dvoujádrový procesor Intel Atom Z2760 o frekvenci 1,8 GHz s podporou technologie Hyper-Threading. Procesor doplňuje 2GB operační paměť DDR2 a integrované úložiště pro data o kapacitě 64 GB. Tento model pracuje pod operačním systémem Windows 8. O grafický výstup se stará IPS+ displej s dotykovým ovládáním, který poskytuje rozlišení 1366 x 768 bodů. Stejně jako oba předchozí modely je vybaven čelním fotoaparátem s rozlišením 2 Mpx a zadním fotoaparátem s rozlišením 8 Mpx. Podobná je také konektorová výbava – nechybí slot pro micro SD kartu 2-in-1 Audio Jack pro připojení sluchátek a mikrofonu, port microUSB a microHDMI, pomocí kterého tablet snadno propojíte s velkoplošnou televizí.

 

Na rozdíl od modelů VivoTab TF810 a VivoTab RT TF600 se tato novinka prodává bez dockovací stanice, k tabletu však lze připojit pomocí bezdrátové technologie bluetooth přídavnou klávesnici.


 
Daktela
  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

  

- Inzerce -

ERP systém Esyco Business spravuje skladové procesy ve společnosti VIAKOM CZ, s. r. o.

VIAKOMSpo­leč­nost VIAKOM je od ro­ku 1999 před­ní do­voz­ce a vel­ko­ob­chod ka­me­ro­vých sys­té­mů. Na­bí­zí­me ši­ro­ké port­fo­lio pro­vě­ře­ných a kva­lit­ních pro­duk­tů, vy­so­kou skla­do­vou dos­tup­nost ce­lé­ho sor­ti­men­tu, tech­nic­kou pod­po­ru cer­ti­fi­ko­va­ných spe­ci­a­lis­tů a v ne­pos­led­ní řa­dě pro­zá­kaz­nic­ký in­di­vi­du­ál­ní pří­stup. Na­bí­ze­né pro­duk­ty ode­bí­ra­jí zá­kaz­ní­ci na­příč ce­lým tr­hem včet­ně stát­ní sprá­vy. Kva­li­tu fir­my si ob­lí­bi­li i za­hra­nič­ní zá­kaz­ní­ci z Ev­rop­ské unie.

Helios
- inzerce -