facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Hardware - 2. 7. 2009

Produktivní barevné multifunkční zařízení Xerox

WorkCentre_6400_927.jpgSpolečnost Xerox představila barevné multifunkční zařízení Xerox WorkCentre 6400 určené zejména pro vytížené pracovní skupiny ve firmách všech velikostí. Zařízení formátu A4 nabízí vysokou produktivitu, jednoduchou obsluhu a sofistikované funkce na úrovni multifunkčních tiskáren formátu A3.Je kombinací tiskárny, skeneru, faxu a kopírky a také obsahuje chytré nástroje pro správu a pro zjednodušení prací v rušných kancelářích s požadavky na velkoobjemový tisk. Díky výkonu nejnovější technologie řadičů Xerox zaplňuje WorkCentre 6400 mezeru mezi stolním a chodbovým zařízením.
Funkce Print Around v případě zastavení jedné úlohy kvůli nedostatku zdrojů (např. požadavku na speciální papír nebo formát) automaticky tiskne následující úlohy ve frontě.

Altair - konference

Mezi mnoha funkcemi v rámci skenování je i rozsáhlá podpora zpracování dokumentů, která umožňuje automatizovat opakující se úlohy. Často tištěné dokumenty lze pro pozdější tisk uložit v zařízení. Funkce převodu papírových dokumentů do prohledávatelných souborů PDF pak zjednodušuje archivaci, organizaci a vyhledávání. Zařízení WorkCentre 6400 tiskne rychlostí až 30 stránek za minutu barevně a 35 stránek za minutu černobíle. Automatický oboustranný tisk a automatický oboustranný podavač dokumentů pro skenování a kopírování snižují spotřebu papíru.
Díky barevnému dotykovému displeji s úhlopříčkou o velikosti 203 mm s pomocnými ikonami a obrazovkami s nápovědou je obsluha WorkCentre 6400 extrémně jednoduchá.
Zařízení má celou řadu bezpečnostních prvků: tiskové úlohy mohou zůstat ve frontě, dokud se nezadá příslušné PIN; po každé úloze lze data vymazat z paměti, a to buď automaticky nebo na vyžádání; vytištění příchozích faxů lze podmínit zadáním hesla. Podpora nejnovějších bezpečnostních protokolů 802.1x, IPSec pro IPv4 i pro IPv6 navíc zaručuje, že zapojení do sítí je bezpečnější.
Díky podpoře platformy Extensible Interface Platform (EIP) mohou zákazníci využívat interaktivní komunikaci s řadou „hotových“ aplikací a softwaroví vývojáři mají možnost jednoduše vytvářet vlastní aplikace v HTML kódu. Uživatelům se tím šetří čas a zjednodušuje plnění opakujících se pracovních úkolů.
Zařízení WorkCentre 6400 je dostupné ve stolní nebo chodbové konfiguraci. K dispozici je i finišer, který skládá a sešívá až 30stránkové dokumenty nebo je srovnává a usnadňuje tak jejich další využití.
Xerox WorkCentre 6400 splňuje podmínky programu ENERGY STAR a v České republice je dostupné od 1. 7. 2009 za cenu od 85 000 Kč bez DPH.

 
  

- Inzerce -

Pozvánka na webinář Infor pro potravinářské společnosti

Požadavky spotřebitelů na větší inovace a transparentnost produktů, stále se zvyšující tlaky na kvalitu a dodržování předpisů, těsnější marže, příležitosti pro nové prodejní kanály a dynamická pracovní síla, to jsou jen některé z faktorů, které posouvají dynamiku trhu až do bodu, kdy výrobci potravin a nápojů musí přijmout nový přístup ke svému podnikání.