facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Projekty - 12. 10. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Praktické zkušenosti se zavedením systému pokročilého plánování výroby (APS)

Nedostává se vám efektivního nástroje pro plánování? Společnosti Minerva a Baumüller vás zvou na speciální webinář, na kterém budete mít možnost se zeptat zástupce strojírenského podniku, jak vyřešil situaci ve svém podniku.Webinář se bude konat 26. října 2021 od 10 hodin. Více informací o programu získáte a registrovat se můžete na webu: https://www.minerva-is.eu/cz/landing-page/page-exernal-form/rijen-2021-baumueller-opcenter-scheduling-webinar

Společnost Baumüller je předním výrobcem elektrických automatizačních a pohonných systémů. Celosvětově má firma 40 poboček a výrobních závodů. Závod ve Skalici nad Svitavou se zabývá výrobou elektrických pohonů a automatizačních systémů, které dodává do plastikářského průmyslu, výroby lodí, energetického průmyslu, ale i do potravinářství.

V interaktivním webináři budete mít možnost získat informace přímo od vedoucího plánování ve společnosti Baumüller, který bude hovořit o projektu zavedení systému pokročilého plánování výroby (APS) u nich ve firmě. V diskusi si budeme povídat o důvodech nasazení APS a rozhodnutí pro systém Opcenter; o kvalitě dat, která jsou potřeba pro APS; dopadech nasazení APS ve výrobě; o úskalích projektu; přínosech za dobu provozu; o dalším rozvoji a nasdílíme zkušenosti získané na projektu pro ostatní společnosti. Program webináře završí otázky od účastníků.

Projekt APS v Baumülleru může být inspirací pro další výrobní společnosti v České a Slovenské republice. Využijte příležitosti a zaregistrujte se na webinář již dnes.


 
  

- Inzerce -

Výrobce potravin z dánského Thistedu překonává problémy se zastaráváním strojů a připravuje se na Průmysl 4.0

DragsbaekVybudovat si dobrou pověst může trvat celé roky. Získat si důvěru zákazníků znamená důslednost, spolehlivost a závazek vůči příslibu značky. Dánská výrobní společnost Dragsbaek si svoji pověst buduje a upevňuje již více než 100 let.

  

- Inzerce -

Trendy ve vývoji softwaru pro řízení skladů

U nás v E LINKX se věnujeme vývoji moderních a inovativních řešení pro řízení skladů WMS. Sledujeme trendy, které se objevují na trhu, a snažíme se s pomocí testů přinášet tato řešení našim zákazníkům. V současnosti vidíme hned několik příležitostí, které postupně implementujeme. Pojďme se na ně společně podívat.