facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Komunikace a sítě - 24. 9. 2012

Pátá generace řešení FlowMon

Společnost INVEA-TECH oficiálně oznámila vydání nové řady monitorovacího a bezpečnostního síťového řešení FlowMon. FlowMon verze 5.x přináší řadu nových změn a vlastností do celého řešení s cílem usnadnit a zefektivnit práci uživatelům, poskytnout ještě detailnější pohled na provoz počítačové sítě, umožnit reagovat na nové trendy a čelit novým hrozbám. Významnou změnou také je přechod na novou výkonnější hardwarovou platformu, díky které je společnost schopna svým zákazníkům poskytovat výrazně lepší a rychlejší služby v případě hardwarové poruchy.Mezi hlavní novinky patří: 

  • Nové moderní uživatelské rozhraní, které zjednodušuje a zpřehledňuje práci s řešením.
  • Přidány interaktivní ovládací prvky pro rychlejší a efektivnější analýzu naměřených dat.
  • FlowMon sondy a kolektory jsou postaveny nad novou výkonnější a spolehlivější hardwarovou platformou, které zahrnuje i nový design zařízení. 
  • Služba Gold Support pro nové FlowMon sondy a kolektory nově zahrnuje NBD (Next-Business-Day) hardwarovou záruku v případě jakéhokoliv hardwarového problému.

 

FlowMon je kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí, které je založeno na technologii sledování IP toků (NetFlow/IPFIX/sFlow) a analýze chování sítě (NBA – Network Behavior Analysis). Řešení poskytuje detailní přehled o dění v sítí a díky tomu umožňuje zvýšení bezpečnosti sítě, monitorování síťového provozu v reálném čase, detekci vnitřních i vnějších útoků, efektivní dohledání a řešení incidentů v síti a mnohé další. Řešení je dostupné ve formě zařízení či virtuálních zařízení pro VMware.


 
  

- Inzerce -

Creo Parametric – představení klíčových funkcí

Porovnejte je s vaším CAD řešením


Creo Parametric je jedním z nejpropracovanějších CAD řešení, která využívají nejúspěšnější firmy po celém světě. Autorem tohoto řešení je firma PTC, která již desítky let udává trendy ve vývoji a směřování CAD technologií. V následujících řádcích se vám pokusím představit některé klíčové funkce, které jsou součástí balíku Creo Design Essentials.

  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

Helios
- inzerce -