facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Parallels uvolnila Desktop 6 for Mac CZ

Společnost Parallels uvolňuje aplikaci Parallels Desktop 6 for Mac CZ. Verze 6 s více než 80 novými a vylepšenými funkcemi přináší pokrok v produktivitě, výkonnosti a grafice – v oblastech, které jsou pro uživatele nejdůležitější. 3D grafika běží téměř o 40 % rychleji než u předchozí verze. Spouštění systému Windows je o 41 % rychlejší. Parallels Desktop 6 také zvyšuje rychlost práce se soubory na USB discích, v síti a ve sdílených složkách. Společnost také oznámila uvolnění verze Parallels Desktop 6 Switch to Mac Edition, která obsahuje Parallels Desktop 6 plus nové funkce speciálně navržené pro snadný a inteligentní přechod z PC na počítač Mac.Verze Switch to Mac Edition poskytuje kompletní sadu nástrojů pro přechod a obsahuje vysokorychlostní přenosový datový USB kabel. Všechny programy, soubory, uživatelské nastavení a teď dokonce i oblíbené položky a záložky jsou automaticky přesunuty do počítače Mac. Nově předdefinované uživatelské profily jedním kliknutím umožní jednoduše vybrat, jak málo nebo hodně z Windows bude vidět.

 

Více než 80 nových a vylepšených funkcí v Parallels Desktop 6 zahrnuje tyto možnosti:

  • Doba spouštění - spouštění aplikací pro Windows je o 41 % rychlejší než u Parallels Desktop 5.
  • Plně 64bitové jádro.
  • Prostorový zvuk.
  • Vylepšená 3D grafika.
  • Rodičovská kontrola.
  • Šifrování VM - chrání data před odcizením pomocí vestavěného šifrování virtuálního počítače.
  • Klávesové zkratky počítače Mac.
  • Migrace osobních dat.
  • Automatický přesun nastavení a záložky aplikací Internet Explorer, Firefox nebo Chrome z PC do výchozího prohlížeče na počítači Mac.
  • Antivirová ochrana - k dispozici je ochrana dat s režimy Parallels SmartGuard a SafeMode, plus bezplatně je k dispozici antivirová ochrana, jak pro Mac OS X tak i pro Windows s aplikacemi Kaspersky Internet Security 2011, Kaspersky Anti-Virus for Mac a navíc Acronis True Image Home 2010 a Acronis Disk Director 2011 Home.

 


 
  

- Inzerce -

Úsměv namísto podpisu a robot na místě prodavače

IT Systems 11/2020V novém vydání IT Systems se věnujeme trendům v digitalizaci bankovnictví a finančního sektoru, který je sice vnímán jako velmi konzervativní odvětví, ale ve vztahu k informačním technologiím patří naopak mezi ty nejprogresivnější. Tlak konkurence i nebankovních institucí a požadavky zákazníků totiž nutí celé odvětví, aby přijímalo nejnovější technologie.

  

- Inzerce -

Jak na řízení dat?

PCSBezpečnostní rizika se stále zvyšují. Tím spíš, že mnoho zaměstnanců díky současné situaci přešlo na práci z domova. Důraz na problém zabezpečení potvrzují i tři poslední studie nezávislé analytické společnosti Gartner.