Oracle představuje novou verzi Oracle E-Business Suite

Oracle_EBusiness_Suite-_643.jpgSpolečnost Oracle na konferenci Oracle OpenWorld představila další verzi systému Oracle E-Business Suite Release 12. Tento systém je určen k tomu, aby společnostem poskytl podporu v prostředí současné globální ekonomiky. Díky novému a přehlednějšímu uživatelskému rozhraní a stovkám nových univerzálních funkcí pro nejrůznější odvětví, které pokrývají požadavky plánování zdrojů, správy vztahů se zákazníky i správy dodavatelského řetězce, je systém Oracle E-Business Suite Release 12 další etapou dlouhodobého programu „Applications Unlimited“ (Aplikace bez omezení), v jehož rámci společnost Oracle trvale zlepšuje stávající systém aplikací Oracle.

V nové verzi systému Oracle E-Business Suite přináší společnost Oracle další funkce, které při rozhodování pomáhají. Rozhodnutí tak mohou být přijímána na základě úplných informací ze systémů, které nejsou závislé na regionech ani divizích. Mezi připravovanými funkcemi jsou například Oracle Profitability Manager (Správce ziskovosti), který přináší uživatelům rozšířené možnosti analýzy efektivnosti a tvorby přehledů, Oracle Strategic Network Optimization (Strategická optimalizace sítě) – umožňuje uživatelům průběžně vyhodnocovat důsledky jednotlivých rozhodnutí ovlivňujících globální dodavatelský řetězec společnosti a Oracle Projects Portfolio Analysis (Analýza portfolia projektů), která přináší možnost na základě analýzy „co-když“ zvolit a financovat globální projekty.

 
  

- PR -

Od nadšení „devadesátek“ k úspěšnému podnikání v EMS

torola_microchip_01.jpgHistorie společnosti TOROLA electronic, spol. s r.o., se datuje od roku 1991, kdy se tři vysokoškolští kamarádi, kteří do té doby pracovali ve společnostech TESLA Třinec a TESLA Rožnov pod Radhoštěm, rozhodli založit vlastní firmu. A protože měli zálibu v elektronice a pracovali v elektrotechnickém průmyslu, směřovala i jejich vlastní budoucnost právě tímto směrem.

  

- PR -

AI už nie je len trend, ale potvrdzuje svoju reálnu silu v biznise

Generatívna umelá inteligencia už nie je len experimentom technologických nadšencov a stáva sa významnou súčasťou fungovania firiem a organizácií. Často sa prezentuje marketingovým pozlátkom, no ak má fungovať v zložitom svete organizácií, tak nestačí len začať. Dôležité je vybudovať celé zázemie, ktoré jej dá reálnu hodnotu. To je hlavný odkaz z 22. ročníka technologickej konferencie SOFTECON 2025, ktorú organizovala spoločnosť SOFTEC. Na podujatí sa zúčastnilo vyše 300 odborníkov z bánk, poisťovní, telekomunikácií, či organizácií verejného sektora.