facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Oracle Fusion Tap je k dispozici i pro iPad

Společnost Oracle oznámila dostupnost nástroje Oracle Fusion Tap jako nativní aplikace pro tablet iPad. Provoz aplikace Oracle Fusion Tap, sloužící k provozu na cloudu založených podnikových aplikací, vyžaduje pouze jednoduchou instalaci z Apple App Store. Aplikace se automaticky personalizuje pro každého uživatele, na jediném místě mu poskytuje potřebné funkce, které může používat, i když zrovna není v kanceláři. Zajišťuje rychlé nalezení potřebných informací nebo spojení na kolegy. Pracovat s aplikací lze navíc i bez přístupu k internetu. Funkce jsou rozdělené do tří základních nabídek („connect“, „analyze“, „work“) a jsou snadno použitelné i pro řešení komplexnějších úloh. Přístup k důvěrným informacím, jako jsou např. klíčové ukazatele výkonnosti, je samozřejmě patřičným způsobem zabezpečen. 
  

- Inzerce -

Žádný systém sám o sobě nic nevyřeší

IT Systems 4/2021V aktuálním vydání IT Systems opět najdete spoustu novinek ze světa informačních technologií a inspirace, jak je využít pro rozvoj vaší firmy nebo organizace. Mapujeme aktuální trendy v digitalizaci stavebnictví, vybavení pro kontaktní centra a service desky. Věnujeme se řízení práce na dálku a onboardingu zaměstnanců v době covidu, řízení projektů a hybridnímu cloudu. Významným tématem je jako vždy zajištění kybernetické bezpečnosti – konkrétně zabezpečení ICS, důsledky kauzy Exchange, DDoS útoky a bezpečnost mobilních zařízení.

  

- Inzerce -

Česká IT společnost ALEF posiluje v Rumunsku partnerství s F5

ALEFČeská společnost ALEF, jeden z největších dodavatelů informačních technologií v České republice a na několika dalších evropských trzích, se stala distributorem společnosti F5 a jejích bezpečnostních řešení pro Rumunsko. Posiluje se tak více než devítiletý vztah mezi oběma firmami na Slovensku, v Maďarsku a České republice.

Helios
- inzerce -