facebook LinkedIN LinkedIN - follow

Obchodování s cennými papíry

Nové řešení Tieto poskytované formou služby

Společnost Tieto představila nové řešení poskytované formou služby (Software as a Service – SaaS), které firmám z oblasti finančních služeb pomůže získat lepší kontrolu nad operacemi na kapitálových trzích a dosáhnout vyšší efektivitu při obchodování. Nová služba zajistí kompletní zpracování obchodu – od přijetí objednávky po zúčtování a vypořádání. Model Securities as a Service reaguje na potřebu firem obchodujících s cennými papíry zefektivnit vlastní činnost a dosáhnout tak vyšších zisků, zatímco soustředí své zdroje na získávání nových a udržení stávajících zákazníků.



Nová koncepce byla navržena zkušenými odborníky z oblasti technologií a kapitálových trhů. Vedle úspor nákladů na IT infrastrukturu umožní nová služba obchodníkům s cennými papíry nabídnout svým zákazníkům i přidanou hodnotu a zároveň jim pomůže s jejich udržením a posílením loajality, navzdory konkurenčnímu prostředí.

 
Axis Talk 2021
  

- Inzerce -

Jak bezpečné jsou bezpečnostní kamery? Nezmeškejte konferenci Axis Talk 2021

AxisÚtoky hackerů čím dál častěji míří na kamerové systémy. Jak se účinně bránit? I to bude tématem online konference společnosti Axis Communications, švédského světového leadera v bezpečnostních a smart city technologiích. Připojte se 20. a 21. dubna!

  

- Inzerce -

Kontaktní centrum 21. století – veškerá komunikace jako na dlani

DaktelaOblast multikanálových kontaktních center prošla za poslední dvě desetiletí velmi dynamickým vývojem – od jednoduchých digitálních ústředen s několika základními funkcemi až po automatické speciální systémy s umělou inteligencí a řadou chatbotů, voicebotů případně mailbotů.

Helios
- inzerce -