facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> IT Business - 3. 4. 2020 - Zdeněk Gric

NTT se stává certifikovaným partnerem Amazon Web Services

Společnost NTT, globální poskytovatel řízených služeb, oznámila, že se stala certifikovaným dodavatelem technologií AWS. Součástí poradenství a kompletní dodávky služeb bude i řešení AWS Outposts, což je plně spravovatelná služba, která rozšiřuje infrastrukturu a služby AWS a umožňuje vytvořit konzistentní hybridní prostředí.Díky tomu může NTT poskytovat jak fyzickou infrastrukturu, hosting a sítě jako stavební bloky pro AWS Outposts, tak i vysoce odborné konzultační služby – tyto služby pomohou klientům navrhnout jejich vlastní AWS Outposts řešení, které zajistí lokální a rychlý privátní cloud bezproblémově integrovaný do jejich stávající podnikové informační architektury. Zákazníci mohou využívat všechny služby z globálního portfolia společnosti NTT a maximalizovat tak hodnotu svého řešení AWS Outposts včetně sjednocení této platformy privátního cloudu s veřejnými cloudy.

„AWS Outposts je progresivní řešení privátního cloudu postavené na prověřených technologiích AWS. Nově můžeme konzultovat, připravovat a dodat řešení využívající jakoukoliv službu AWS včetně on-premise varianty a maximálně tak vyhovět i velmi specifickým požadavkům našich zákazníků,“ říká Lukáš Jelínek, Senior Director: GTM Practices společnosti NTT Czech Republic.

Společnost NTT provozuje globální datovou základnu s datovými centry ve více než 20 zemích při celkové obsazené ploše přes 400 000 metrů čtverečních. Agilní WAN řešení připravené pro prostředí s více cloudy zajišťuje vysoký výkon pro provoz aplikací bez jakékoli závislosti na skutečném umístění těchto aplikací. Díky tomu může společnost NTT svým zákazníkům nabízet vysoce výkonné výpočetní služby – přesně podle toho kde a jak potřebují.

V českém prostředí se NTT Czech Republic věnuje dlouhodobě rozvoji a poradenství cloudových řešení a pořádá například každoroční AWS konferenci věnovanou výhodám a specifikům cloudových řešení.


 
  

- Inzerce -

Webinář: Správa kontejnerových aplikací v cloudu

SCPNenechte si ujít druhý ze série webinářů zabývající se praktickým využitím kontejnerových řešení v praxi je zaměřený na efektivní správu kontejnerových aplikací. Webinář je připraven zejména pro IT manažery a správce IT infrastruktury, kteří se zajímají o současné technologie a hledají způsob, jak zajistit dostatečnou robustnost, bezvýpadkový a nákladově efektivnější provoz podnikové infrastruktury.

  

- Inzerce -

Český ERP systém HELIOS Nephrite připravený pro práci i v době covidu vzal trh útokem a sbírá řadu ocenění

HELIOS NephriteHELIOS Nephrite, systém navržený podle potřeb zákazníků, si prošel vývojem i v době lockdownu.