facebook LinkedIN LinkedIN - follow
Aktuality -> Podnikové aplikace a služby - 19. 1. 2021 - Ing. Lukáš Grásgruber

Nový rezervační systém pracovních míst z dílny Unicornu

UnicornSpolečnost Unicorn Systems uvedla na trh nový rezervační systém pracovních míst Bookigy. Reaguje tak na aktuální potřebu mnoha firem a organizací, které dnes musí řešit rychle se měnící požadavky na bezpečnou a efektivní obsazenost kancelářských prostor. Využití samotné aplikace je však mnohem širší, dá se aplikovat i pro rezervaci parkovacích míst, či služebních vozidel.Současná situace nutí firmy sídlící v administrativních budovách přehodnocovat své postoje k využívání kancelářských prostor. Drtivá většina firem přešla na plnou nebo částečnou práci z domu a předpokládá se, že tento trend bude přetrvávat do určité míry i v budoucnu.

Ředitel Unicorn Systems SK, Richard Schwartz, situaci přibližuje: „Jsem přesvědčen, že část práce v kancelářích zůstane. Člověk je tvor společenský a dlouhodobá izolace zaměstnanců neprospívá produktivitě práce a tím pádem ani firmě samotné. Průzkumy však ukazují, že po krizi plánuje až 74 % společností ponechat možnost pracovat z domova některým svým zaměstnancům a že velká část zaměstnanců se bude chtít vrátit do kanceláře víceméně jen na část pracovního týdne. Bookigy umožňuje svým uživatelům rezervovat si pracovní prostor pro sebe, jinou osobu nebo celý tým na datum a čas, který opravdu potřebují. Intuitivní ovládání, bezúdržbový provoz v cloudu a sdílení pracovních míst podporují koncept inteligentní kanceláře, což vede k optimalizaci využívání pracovních prostorů i z pohledu finančních nákladů. Součástí Bookigy jsou i manažerské přehledy a statistiky,“ dodává.

BookigyBookigy

Rezervační systém Bookigy již využívají někteří klienti společnosti Unicorn, například Orange Slovensko. „Efektivnější využívání našich administrativních prostor s důrazem na snižování provozních nákladů a zároveň udržení jejich vysokého standardu je dlouhodobá úkol týmu Facility. Proto rozhodnutí přinést našim zaměstnancům moderní a komplexní aplikaci na rezervování si pracovního místa bylo přirozeným vyústěním momentální situace,“ uvedla Zora Turčányiová, Facility Manager společnosti Orange Slovensko.

Bookigy


 
  

- Inzerce -

Šedá eminence kamerových systémů. Na co si dát pozor při výběru VMS

ACSSoftware pro správu videa, zkráceně VMS (z anglického video management software) stojí trochu na pozadí kamerových systémů. Přitom právě VMS jako pomyslný „manažer a tiskový mluvčí“ bezpečnostních kamer určuje, jak dobře se vy nebo váš zákazník s kamerami domluvíte. A také jaký užitek kamerový systém přinese.

  

- Inzerce -

Informační systém QI přináší zajímavá řešení s dlouhodobými přínosy

QIPřesné aktuální informace a optimálně nastavené procesy jsou zásadními konkurenčními výhodami pro každou společnost. Získáte je s QI, které funguje jako informační páteř podniku. Jedná se o český komplexní systém složený z 31 modulů zaměřených na nejrůznější firemní agendy a úseky. Vy pak využijete pouze to, co sedí Vašemu podnikání. A to doslova, protože QI je připravené na většinu oborů.